Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Olyan anyukák véleményére...

Olyan anyukák véleményére lennék kíváncsi császármetszéssel kapcsolatban akiket a Maternityn császározták?

Figyelt kérdés
Tényleg ilyen volt utána mint a lenti cikkben?

#Császár maternity
2016. jún. 28. 16:50
 1/7 A kérdező kommentje:
2016. jún. 28. 16:52
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Úgy általába véve azért nem értem a cikket, mert miért is készítsen fel bárki is erre? Szerintem teljesen alap, hogy ha az "A" terv a természetes, a "B" a császár, (csak hasra ütés szerűen) akkor utána olvas az ember, mert ez nem az az élethelyzet, amiben van "Zs" terv is. És azért nem készítenek fel, mert vélelmezik, hogy utána olvasott az ember lánya legalább 1x, hogy mikre lehet számítani a szüléskor.


Fb-on legalább 20 ismerősöm osztotta meg a cikket, és rágták le a csontot, hogy nem lettek felkészítve...de ott van az internet, és akkor is utána lehetett volna olvasni...

2016. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Teljesen mindegy hol csaszaroznak ez ilyen, kiveve kateterem az elsőnél nem volt a masodik helyen igen. Utana ilyen bizony.

A sebbe nekem egyik helyen se vezettek be csövet, minden mas stimmel, ezek nem a helytől inkabb a műtött személyről fugg, hogy mennyi ido alatt tudod a babat ellátni...

2016. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, persze nem készítenek fel de nem tok mindegy ha baj van ez s megoldás...


Arra sem készítenek fel, hogy a gyereknevelés nem cukor szirup (hasfájás, fog fajas, dac korszak kamaszodas stb)


Es attol meg csinálod...

2016. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En ott szultem csaszarral 4 honapja. Egyik se tortent meg velem, mint amit leir. Ez nem a korhaztol fugg, hanem az embertol. Az en mutetem erzesmentes volt, de csodas elmeny. Utana gyors felepulessel. Ha akarod, irj privit, ha vmi erdekel az ottani dolgokrol.
2016. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem is azt kérdeztem,hogy miért nem készítenek fel ezekre.

Hanem azt,hogy ezek a dolgok tényleg így vannak -e (még a Maternityben is)?!

2016. jún. 29. 14:23
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a privát üzit,kedves utolsó ;-)

Másnak nincs ilyen tapasztalata amit megosztana?

2016. jún. 29. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!