Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Február 19. -én volt Missed...

Február 19. -én volt Missed AB műtétem és nem akar megjönni a mensim. Miért nem tud megjönni vagy mikor fog? Használjak méh összehúzó cseppet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Február 19.-én volt 5 hónapos korba lépve gyönyörű fiú-lány Ikreimmel Missed AB műtétem és azóta nem akar megjönni a mensim.

A műtét után kb. másfél hétig vérezgettem, majd újabb másfél hétig foltozgattam.

Augusztus 7.-én volt meg utoljára.

Vannak időszakok, amikor minden nap többször görcsölgetek, de van amikor pár napig nyugalom van.

Egyszerűen úgy érzem, hogy megakar jönni, de nem tud valamiért.

Az orvosom azt mondja, hogy azért, mert nem tudom elengedni a Babáimat, de már Ő is sokalja.

Vajon mitől nem jön meg vagy mikor fog megjönni?

Tegnap óta megint pecsételgetek.

Méh összehúzó cseppet csak nemrég írt fel az orvosom és pár alkalommal használtam, mert nem tudom nem -e késő már ilyent használni???

Jó volna, ha megjönne, mert addig nem műtenek meg epekővel sem és addig nem is próbálkozhatunk!

Köszönöm előre is a segítő válaszokat!

Jobbakat kívánok Mindenkinek: Anita


2010. ápr. 13. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem 8 hét után jött meg és majdnem 15 napig tartott,aztán helyreállt.Ne aggodj meg fog jönni.
2010. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Neked 8 hét után milyen jelekkel jött meg?

Aztán minden hónapban rendszeresen?

Köszönöm: Anita

2010. ápr. 13. 23:12
 3/9 anonim ***** válasza:
méh összehúzo akkor kelett volna amikor meg volt a mütét,és véreztél.Most már szerintem nem kell.azért kérdezz rá a dokinál.De nekem csak akkor kelett szednem,hogy összehuzza a méhem és ne legyen késöbb gond.első voltam
2010. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első két-három nap csak pár csepp,aztán barna folyás és aztán beindult.nekem rengeteg volt.utánna kimaradt egy honap megint és utánna helyreállt.most 8 honapos terhes vagyok,és hamarosan kislányom lesz:)
2010. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta az orvos, hogy az első akár ki is maradhat teljesen (12.hétben volt missed AB), de az sem biztos, hogy egyhamar visszaáll a ciklus. Ő legalább 6 hónap várakozást javasol az újabb próbálkozás előtt, annyi kell a szervezetnek is, meg lelkileg is, hogy helyreállj. Ha tudsz, inkább válts orvost. Miskolcon tudok ajánlani, ha érdekel, és elérhető neked.
2010. ápr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Akkor nem is írtak fel sajnos méh összehúzót.

Műtét után csak 2-3 napra rá kezdted el igazán vérezni, addig csak pecsételgettem, de akkor másfél hétig vérezgettem.

A 8 hónapos Kismamának sok sikert kívánok!

Neked mikor volt a műtét és miért, mennyi idő után jött össze a Kislányod?

Én ott érzem magamat hibásnak, hogy a műtét után másfél hétre együtt voltunk, persze védekezve, de most megint a mensi helyett narancssárga db-ok jönnek.

Váltottam orvost arra, Aki a műtétet csinálta.

Miskolctól sajnos nagyon messze vagyok.

Köszönöm: Anita

2010. ápr. 14. 13:42
 7/9 anonim ***** válasza:
1 éve volt a műtét.nekem ez volt a 3-dik sajnos.elösször kivártam 9 honapot,majd a másodiknál csak 7 honapot,most utoljára,belefáradtam és nem érdekelt.3 honap után terhes lettem,és 4 hét mulva szülők.az uj dokim szerint 2 mensi és neki lehet állni.Neki volt igaza.mondjuk,misem vártuk ki a 6 hetet.szerintem nem attól van.Csak nagyon ideges vagy.Ne görcsölj rá,foglalkozz mással és nem lesz semmi gond.Hamarosan ti is szülők lesztek.///8 honapos kismama
2010. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elsőnél 10 hetesen elhalt,másodiknál 18 hetes ultrahangon még minden oké volt és rá 2 hetére bevéreztem.ultrahang és kiderült nincs szivhang.most pedig remélem már minden rendben marad.///:)))előző voltam
2010. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ilyen műtétből 3?

Hát ki sem bírnám!

Mit mondanak az orvosok miért?

Nagyon örülök neki, hogy végre boldog Kismama vagy!

Hogy van a Pocaklakód?

Mikorra vagy kiírva?

Mikor volt az első műtéted?

20 hetesen már Neked is mozgott?!

Mind a háromnál bevéreztél?

Én nem véreztem, sőt nem is tágultam.

Nagyon szorítok Nektek, hogy MINDEN rendben legyen!

Párod hogyan kezelte a Babák elvesztését?

Sok sikert és sok boldogságot Nektek!!!

2010. ápr. 26. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!