Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülészet-Budapest-Érd-melyik...

Szülészet-Budapest-Érd-melyik orvos?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg a 11. kerületben lakunk, de el fogunk költözni Érdre. A fiamat a Szt Imrében szültem, jól tudom, hogy most az érdi kismamáknak is a Szt Imre a körzeti szülészete??? Illetve még olyan kérdésem lenne, hogy aki a Szent Imrében szült, de sztk-s orvoshoz járt terhesgondozásra, kit tudna ajánlani? Van még olyan lehetőség, hogy orvost választasz, de terhesgondozásra sztk-ban jársz hozzá?
2016. jún. 28. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én Érden lakom és igen a Szent Imrében szültem ősszel. Dokihoz én Százhalombattára jártam SZTK-ba Dr. Paragi Péterhez és ügyeletesnél szültem a Szent Imrében.
2016. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen? Ilyet lehet? Azt hittem, sztk-ba is csak olyan orvoshoz lehet menni, aki a Szt Imrében dolgozik! Az az igazság, hogy nekem amikor választott orvosom volt, hozzá is sztk-ba jártam, csak épp felkértem, hogy a szülést viszont vezesse le. De ma már nem vállal szülést, sajnos!
2016. jún. 28. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az elejétől tudtam, hogy ügyeletesnél szeretnék szülni, mivel a szent Imrében azért jó dokik vannak és nem terveztem 100 ezreket fizetni. Az orvosomat akihez végig jártam SZTK-ba, viszont alaposan választottam meg, ezért is jártam Battára és nem Érdre :-) Paragi ha jól tudom a SOTE 2-n dolgozik egyébként. Ha felfogadtam volna a szülésre, akkor ott szültem volna.
2016. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk abból kiindulva, hogy legutóbb csak szülésznőm volt, és az ügyeletes orvos csak akkor ért oda, amikor már kibújt a baba, tényleg nem érdemes dokit választanom.
2016. jún. 28. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!