Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Budapest Kaáli Intézet! Az...

Budapest Kaáli Intézet! Az inszemet vagy lombikot megelőző peteérés/tüszőrepedést figyelő Uh-ra fel kell járni vagy figyelheti az itteni saját orvos is? Tapasztalatok? 130km lakunk Pesttől!

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Fel kell járni én is 100 km járok fel. Ők szeretik látni a dolgokat. Általában próbálja úgy csinálni a doki hogy csak egyszer kelljen menni. Lehet kérni útiköltséges papírt és így valamennyi visszajön :) Kihez jársz?

2014. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fel kell jönni. Én pécsre jártam lombikra. 240km volt az út csak oda.
2014. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony fel kell! Nekem minden uh alkalmával vért is vettek, a kettő eredménye döntötte el, hogy még aznap hogyan tovább a szurikkal!
2014. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, mi 100 km-ről jártunk 3 inszemre, 2 lombikra. Volt, hogy egyedül mentem vonattal, villamossal, busszal, a 6 hetes uh-ra is

mivel nekünk volt közelebbi (Bp-n is), utiköltséget meg se kérdeztem

2014. nov. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Túl vagyunk az első konzultáción,dec elején megyünk még egy megbeszélésre,akkor derül ki,hogy Inszem vagy Lombik lesz!

Dr. Sajgó Attila az orvosom!

Csak azért kérdeztem,mert 12.órázom nappal-éjszaka és előre egy hónapra meg van a beo.

2014. nov. 13. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!