Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lassan egy hete veri a hasam...

Lassan egy hete veri a hasam a combomat a második babával, mikor lesz már ebből szülés?

Figyelt kérdés
16 hónapja szültem, akkor túlhordtam, most a babát már a 35. héten 95 mm bpd-vel 3500 g-ra becsülték.
2016. júl. 4. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A baba súlya és a pocak mérete nem jelenti azt, hogy hamarabb jön a baba. De az se jelent sokat, hogy az elsőt túlhordtad. Nem lehet megtippelni, hogy mikor fog beindulni a szülés.
2016. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a méretre gondoltam, hanem hogy leszállt.
2016. júl. 4. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 34 hetesen szállt le és 39 hetesen szültem. Más meg szintén 34 hetesen írta, hogy leszállt a hasa és 35 hetesen meg is szült. Ő aggódott is, talán megérzés.. én nem. Azt akartam ezzel kihozni, hogy így se feltétlen jelent akármit is.

Bár nekem 39 hetesen se verte a combomat a pocakom szóval azért kicsi nem lehet. ;)

2016. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsővel 34 hetesen leszállt a pocakom 40+2re szültem.

Másodikkal nem szállt le.41hét

2016. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!