Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi az esély arra, hogy ha...

Mennyi az esély arra, hogy ha idáig nem történt semmi (tágulás, jósló) csak keményedés, akkor 10 napon belül történik valami? Nyilván 50-50%, de másnak volt ilyen?

Figyelt kérdés
39+3 hkm

2016. júl. 4. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 90%, hogy magától is beindul 10 napon belül.
2016. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt se jósló, se tágulás, keményedés is csak nagyon ritkán. 39+5-ön elfolyt a magzatvíz.
2016. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. szülés előtt 2 nappal volt először, hogy nem teljesen zárt volt a méhszáj, semmi fájásom, keményedés nem volt sosem. 39+5-n szültem.
2016. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért pár nappal a kiírt dátum előtt hatalmas esély van arra, hogy 10 napon belül beinduljon. A jóslók meg a méhszáj állapota se jelent semmit, 8 hétig jóslóztam (ebből 5 hétig mindennap), 4 hétig volt C2111 a méhszáj értékem és semmi se történt 39+4 hetes koromig. :D szóval egyik értelembe sem jelent semmit ez az egész. A semmiből is kinyílhatsz pár óra alatt más meg (én pl) hetekig nyitva van mégis vajúdtam egy teljes napig miután hetekig voltak rá "jelek".
2016. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Se jósló,se tágulás, tökéletes áramlás, I. érettségű placenta. 41. héten 2 óra oxytocin után se tudtak burkot repeszteni, mert semmit nem tágultam, éjjel tágítóballon, reggel burokrepesztés, de csak az ez után következő oxy után jöttek a fájások. De gondolom én vagyok a ritkább eset.
2016. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, és így is maradtam. 41+6 hetesen, túl 12 magzatvíz vizsgálaton sem tágultam, nem voltak jóslóim sem. Bekötötték az oxitocint, semmi sem történt, nem jöttek a fájások, de a babám szívhangja nagyon szaggatott lett, többször is kihagyott miatta, így azonnal vittek a műtőbe.
2016. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első babánál se jósló se keményedés 40+2

Másodiknál 20 hét előttől jóslók keményedések 42+4

2016. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es vagyok.Elsővel szülés napján teljesen zárt voltam.Másodikkal 28 héttől 2110
2016. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!