Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha 10e a havi vizsgálat,...

Ha 10e a havi vizsgálat, mennyi a szülés? Megkérdezzem?

Figyelt kérdés

Programozott császárom lesz, kérésre. Egyszer kellett csak említeni, simán belement, fiatal doki, teljesen bízom benne, hogy esetemben ez a jobb döntés.

Szóval, ti mennyit adnátok? Dél MO, megyeszékhely. Akit kérdeztem 60-80 közt mondták, term. szülésre, szintén nála voltak terhesgondozáson végig. Én a 10. hét óta járok hozzá, havi 1 alkalom.


A doki árat nem mond, rábízza a nőkre, legalábbis mindenki ezt mondja, akit kérdezek.

Azért illik megkérdezni úgy is, ha tudom, nem fog konkrétat mondani?


2016. júl. 1. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én soha nem kérdeztem meg az orvosoMat.adtam amennyit tudtam\jónak láttam.Császárom és szülésem is volt már vele
2016. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bella169 ***** válasza:

Illik megkérdezni, mert ha megfogadod akkor gyakorlatilag egy szolgáltatást veszel meg. A fodrásznál is megkérdezed mennyi lesz a hajvágás.

Ha nem mond konkrétumot akkor meg ahogy jónak látod.


Én megkérdeztem a fogadott orvosomat. Annyit mondott, hogy nincs fix összeg, 40-80 között szokott kapni, de mindenkire rábízza mennyire volt elégedett, meg mennyit enged a pénztárcája.

Mi végül 60-at adtunk. A 6 hetes kontrollra is hozzá mentem és nm éreztem, hogy elégedetlen lett volna az összeggel.

Amúgy 2 óra alatt megszültem simán komplikációmentesen. 8kor burkot repesztett, 10 órakor kint volt a kicsi. Utána még varrt és mehetett is haza.

2016. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!