Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35+4 hetesen szerintetek...

35+4 hetesen szerintetek visszatartanák a szülést? Valamint ha engednék, megszülhetném természetes úton a babát?

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem kórháztól és orvostól valamint az adott helyzettől függ.
2016. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha nincs orvosi indoka a surgos szulesnek, a baba jol van, akkor megprobaljak. Ha nagyon jonni akar, azaz nem sikerul visszatartani, akkor szulhetsz termeszetes uton.

De miert kerdezed, mi a gond?

Az en fiam 32.hetre szuletett jopar magneziumos infuzio ellenere, termeszetes uton. Minden rendben van vele!

2016. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is ennyi idős terhesen szültem. nem tartották vissza, de császár lett a vége, nem tágultam
2016. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmi probléma, csak nyílik a méhszáj, és távozott tegnap a nyákdugó.Nem tudom meddig húzhatom még :)
2016. júl. 5. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt.36+ 4-re szultem, termeszetes uton.Minden rendben volt.Ne izgulj, nem lesz gond!Konnyu szulest!!!
2016. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 36 hetesen ment el a nyákdugó és 39+4 hetesen szültem. Másnak meg a vajúdás elején megy el. Szóval nem feltétlen jelent koraszülést. Egyébként már 35 hetesen teljesen nyitva volt a méhszáj és szülés előtt pár nappal is ugyanannyi maradt, nem nyílt tovább. (C2111).

Egyébként szerintem is helyzet/kórházfüggő, szerintem itt azért ha sikerül, vissza próbálják még tartani, mondjuk 4 ujjnyinál nem hinném, hogy lenne értelme, csak írtam egy példát.

Ha beindul a szülés akkor persze, a koraszülés alapból nem ok a császárra, ott más okok szoktak lenni. Nyilván ha pl farfekvésű a baba és az orvos nem vállalja természetes úton, akkor ha koraszülsz is császár lesz, de alapból nem, ha egyébként nem lenne az.

Egyébként én 35 hetesen fájásoknál akkor is bementem volna a kórházba, ha bizonytalan vagyok, hogy tényleg fájás-e. Ha minden ok a babával, akkor jobb még neki bent egy kicsit.

2016. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, biztos minden rendben lesz. Nekem a nyákdugó darabokban távozott, vagy egy hétig. Pedig én vàrtam hogy beinduljon a szülés, mert túlhordtam és mégis eltelt egy hét. :D Sok boldogságot!
2016. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!