Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor aludtatok először...

Mikor aludtatok először szülés után?

Figyelt kérdés
Mikor volt rá időtök? Mennyit tudtatok pihenni?
2016. júl. 6. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Aznap este.
2016. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De. 11 után született a baba, kb este 10kor feküdtem le, de nagyon zaklatottan aludtam, sokszor felébredtem, mert a csecsemőosztály mellett volt a szoba. A kórházban egyáltalán nem pihentem ki magam.
2016. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első gyerekem délután 5-kor született, aznap este bent tartották a csecsemősöknél (akik késő délután v este születnek, ők maradnak éjszakára), így aznap éjjel már aludtam. Jó volt, mert előtte 36 órája nem aludtam egy percet sem.

Második gyerkőc délelőtt született, így éjjel már velem volt. Akkor is aludtam, de nem túl sokat.

2016. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Reggel 7kor volt a császárom, kb 11órakor kaptam fájdalomcsillapítót infúzióba akkor az egyből elnyomott aludtam 2 órát, mert akkor már kb 28 órája fent voltam. Aznap éjszaka nem tudtam aludni mert jött egy szobatárs ( 2 ágyas szoba ) és ő már kb 3 napja szenvedett így olyan fáradt volt hogy zengett a folyosó a horkolásától. Másnap este már tudtam aludni. Olyan èjféltől reggel 6ig, akkor hozták ki a babákat.
2016. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 éves a lányom,ez idő alatt még egy éjszakát sem aludtam át maximum 5-6 óra! Első napokba meg szó szerint zombi voltam..császár,koraszülött,csövek tűk hegyén hátán.. 2 naposan vért kapott,besárgult "friss" anyukaként megviselt és honapokig nem tudtam aludni,szörnyű volt!
2016. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is koraszülésem volt, 35. Het faros is szóval császár 10 45

Amikor a szobámba kerültem hozták is cicire. Az első éjszakán megfigyelték a légzését így "aludtam", úgy éreztem, hogy becsuktam a szemem egy percre es már reggel 6 van, akkor hozták a kisfiam.

Az utána következő 5 nap kórház alatt 2 óránként evett, így kb masfel orakat aludtam egyben.

2016. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19.00kor toltak ki a mztobol olyan hulla voltam a vajjudastol hogy 20.00kor elaludtam es hajnal 5kor keltem mikor jottek h furdes...a tobbi napokon mar csak 3-4 orat aludtam, azt is reszletekben mert meleg volt meg zsivaly :)
2016. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Reggel 10-kor volt a csaszarom. A ferjem latta el aznap a babat foleg (fajt a sebem), barmikor aludhattam volna. De csak este 11-kor fekudtunk le vegul.
2016. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahol én szültem, ott lehozzák hozzád a babádat utánad 2 órával, amikoris véget ér a megfigyelés.Addig nem tudtam aludni, olyan extázisban voltam, hogy alig vártam, hogy mellettem lehessen.(Pedig éjjel 2-kor született meg)Aznap d.u. kb.1,5-2 órát aludtam, utána csak éjjel, de sokszor megébredtem, és csak gyönyörködtem benne. :)

Második babánál is ugyaenz volt, ő d.e 11-kor született, ott este aludtam először.És érdekes egy cseppet sem voltam fáradt.Nagyon sok mindenre képes a szervezet!!!

2016. júl. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Délután született, este már velem volt, éjjel nem sokat aludtam, mert a szobatársak babái felváltva sírtak, de azért sikerült valamicskét. Kövi éjjel már jobban aludtam!
2016. júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!