Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak trükkök arra, h a baba...

Vannak trükkök arra, h a baba feje beilleszkedjen?

Figyelt kérdés

Fejvégű a baba, vagyis a feje lent van, de a szülőcsatornától picit jobbra. Nem tudják, miért nem megy lejjebb.

Tudtok ajánlani trükköket, ami lazítja medencét a beilleszkedés segítéséhez?



2016. júl. 8. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2016. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
40+5. Már túlhordtam. Hétfőig vár a doki, ha addig nem illeszkedik, császár.
2016. júl. 8. 14:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hallottam, hogy ha pillangó ülésben ülsz (olyan mint a törökülés, csak összeérinted a talpaid), akkor elvileg az segít, hogy beilleszkedjen. de van akinek csak a szülés megindulása előtt közvetlenül illeszkedik be a baba. esetleg próbálhatnád beindítani a szülést, sok séta, szex stb.
2016. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajna szex kilőve, mert bent fogtak a kórházban. Sétálni sétálok, amennyit csak tudok. :) A pillangóülést megpróbálom.
2016. júl. 8. 14:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Hétfőig még bármi lehet, de szerintem nem létezik semmilyen trükk. Ha tud befordul, ha nem nem. Nem ijesztgetni akarlak vagy ilyesmi. Ne kísérletezz szerintem mert lehet többet ártasz mint használsz. Ha meg császár lesz akkor meg mi van? Nem dől össze a világ. Bár a mai nézetek szerint már az is baj, ha tudsz szoptatni, meg az is ha nem, szóval, úgyhogy már mindenért megszólnak amit másképp csinálsz mint a szupermamik, nyugi!


Nekem is úgy volt, csak balra. Megindították a szülést, mert elnéztek mindent. Az uh szerint be volt fordulva, a tapintások szerint is, csak szerintem nem. Aztán 18 óra szenvedés után rájöttek, hogy mégse. Sürgősségi császár lett. Megúsztuk enyhe oxigénhiánnyal, később mondták meg se tudtam volna szülni, mert egyéb gond volt.

2016. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, miért nem várja meg a doki, amíg beindul a vajúdás, mert épp az erős méhösszehúzódások szokták a babát a helyes irányba terelni. És itt épp nem is arról van szó, hogy harántban fekszik, hanem csak egy picit kéne mozdulnia.

Hát hülyén hangzik, de ha esetleg a zuhanyban vagy valahol tudsz önkielégítést végezni, az is segíthet (ha már a rendes szexre nincs mód, mert a spermában lévő prosztaglandinnak méhszáj puhító hatása van), az orgazmus előidézhet kisebb fájásokat...


Kérdezz rá az orvosodnál, hogy nem lehet-e megvárni a vajúdás beindulását, hiszen van, aki tervezett császárnál is hagyja vajúdni pár órát a kismamát az élettani hatások miatt, és ha más ok nincs, akkor nem hiszem, hogy Nálad ez baj lenne.


Kitartást és szorítok, hogy minden jól alakuljon!

2016. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából szerdán megcsászározott volna, meg ma is, csak én húzom az időt. Nagyon félek tőle. Így kaptam végső határidőnek a hétfőt.
2016. júl. 8. 14:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem illeszkedett be, burokrepesztés és 8 óra vajúdás után sem. Én is kérdeztem a doki, meg a szülésznőt, hogy mit csinálhatnék. Azt mondták semmit.

Császár lett.

2016. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem az lehet az oka, h itt nem lehet orvost fogadni, de mivel hozzá jártam magánba, így ő szeretne megműteni, csak gondolom akkor, mikor épp dolgozik. A másik ok meg az lehet, h ez a babó pörög-forog, vagyis minden uh-n másképp volt. Múlt csüt még fejjel lefelé, kedden már picit harántba, szerdán vette fel a jelenlegi pozìciót, és ezért kellett befeküdnöm. Fél a doki, h magzatvìz elfolyásnál a köldökzsinór előre esik. De azért hétfőn megkérdezem ezt. Mondjuk ma nem uh-zott, csak kitapogatta, ami nagyon fájt.
2016. júl. 8. 14:57
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Azt megértem, hogy félsz a műtéttől, de azért gondolj a gyerekre is! Így húzod az időt akkor még valami baja lesz! Nem csak kis oxihiány, mint nálam, hanem komoly is lehet, hiszen már túl vagy az időn. Gondolj bele, a méhlepény öregszik, a baba magzatvizet nyelhet, lélegezhet be, és most csak 1-2 dolog. Bocsi, de most tényleg ijesztgetni akarlak!!! A babád egészsége a tét, ismerek olyat aki így csinált, várjunk még... hát jól járt, halva született a baba, de megérte megvárnia vajúdást. Basszus, már rég túl lehetnél rajta! Mi az hogy félek és ezért nem császároz meg az orvos??? Hát gratulálok neki, felelősség teljes, aztán mosom kezeimet?! Aztán meg ha valami baj lesz megy a sírás! Bocsánatot kérek tőled de most nagyon felhúztam magam rajtad! Nyugodtan lepontozhattok! De most nem te vagy a lényeg! Nekem volt császárom, és nem kell tőle parázni, amúgy is kapsz nyugtatót, érzéstelenítőt, utána meg fájdalomcsillapítót, aztán örülhetsz a babának de ha meg hétfőig baj lesz, majd sírsz!!!
2016. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!