Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek változott szülés után...

Moni2222 kérdése:

Nektek változott szülés után a külső nemi szervetek? Nem belül, kívül. Én el vagyok szörnyedve.

Figyelt kérdés
Ha igen, van itt olyan, aki próbálta rá a Solenmed intim lézerét?

#hüvely #szülés #szeméremajak #Intim lézer #Solenmed
2016. júl. 9. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor szultel?En terhesseg alatt sokkot kaptam, akkora volt🙂Aztan szules utan kb. 3-4 het alatt visszaallt minden a regi kerekvagasba.
2016. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem változott. De ha nemrég szültél nem kell kétsègbe esni, vàltozni fog
2016. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem változott kívül,csak ott van a gátmetszés halván csíkja.

Mert ez miben változhat? még nem hallottam ilyet,kinyúlik a nagyajak,kisajak vagy hogy?

2016. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 éve szültem, és nem volt gátmetszés sem. A 2 kisajak nagyobbodott (nőtt) meg már a terhesség alatt és úgy is maradt.
2016. júl. 9. 23:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy kinyúlt? Nem tudom...
2016. júl. 9. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Fú, igen. Az első 3 hónapban (császárom volt) tök nagy volt a külső szeméremajkam és az egész valahogy olyan fura kitágult volt (pl. az intimtölcsér lötyögött bennem). Aztán ez teljesen elmúlt 5 hónapos korára. Furcsa.
2016. júl. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is változott, de nem is tudom körülírni, hogy mi. Vegulis mintha jobban szétnyílt volna az egész, meg mintha megcincálta volna valami a kisajkakat meg úgy az egészet. De engem nem zavar. A férjemet sem zavarja, ő is látja, hogy másabb, de a punci, az punci, nem finnyás. Rajta kívül csak az orvosom látja, ő meg nem szólt még, hogy egészségügyileg valami gond lenne. Nem is gondoltam rá, hogy bármilyen műtéti eljárás létezik rá, de ha van is, akkor sem mennék el rá. Jobb nem bolygatni azt a területet. Nekem gyermekkoromban volt már ott lent egy sérülésem, örülök, hogy végre a szülés után nem fáj a szex, nincs semmilyen inkontinencia problémám és így tovább.
2016. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!