Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baj ha végig szedem a magnéziu...

Baj ha végig szedem a magnéziumot? Bővebben lent

Figyelt kérdés
37+5 hetes vagyok. Program császár lesz 25én. Abbahagytam 1 hete a magnosolvot de sok jóslóm lett ahogy abbahagytam így elkezdtem újra inni. Ha ígyis úgyis császár lesz (szemészeti indikácio) akkor ugye nem ártok azzal hogy szedem végig. Így hogy újra eszem nincs annyi jóslóm.
2016. júl. 15. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is programcsászárom volt, nyugodtan ittam a magnosolvot végig, mondta a doki, hogy ilyenkor nyugodtan. Egyébként annyit változtattam, hogy mivel a 36. héttől nem jártam be dolgozni, így a fennmaradó 2 hétben csak napi egyet ittam meg, mert nem kellett egy irodai széken ülni 8-4-ig.:)
2016. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó megnyugodtam. Ki is húztad a császár napjáig? Remélem akkor mi is kibirjuk már egyben ezt a bő 1 hetet.
2016. júl. 15. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom mondta, hogy mivel programozott császárra készülünk, a szülés napjáig szedjem a magnéziumot.
2016. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem lesz programcsászárom, de én is rákérdeztem a magnéziumra a 37. heti UH-n. Azt mondta a doki, szedjem nyugodtan, a szülést biztos nem állítja le, ha beindul. Ma vagyok 40+1 hetes, mondjuk már nem szedem kb. 2 hete, de se jóslóm, se igazi fájásom nincs.
2016. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a fiamnál végig szedtem.Orvosom azt mondta ez nem akadályozza meg h megszülessen.40+2 napra jött.

Másodikkal 37 hétig szedtem 41 hétre jött.

Szóval nyugodtan szedjed

2016. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Végig szedtem és hüvelyi úton szültem. Nem volt gond még azzal sem. Nekem a magnéziumhiány pár nap alatt szívritmuszavart okoz egy pár kellemetlenséggel és megpróbáltam nem szedni, majd elég rossz volt, az orvosom kérdeztem és azt mondta igyam nyugodtan. (Szintén Magnosolv)
2016. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hátha valaki olvassa. 2 nap múlva beindult a szülés pedig aznap 2 tasakkal is megittam. 17én a kislanyom úgy döntott nem varja meg a kiirt időpontot. 3550 gramm és 51cmrel született. 😊
2016. júl. 25. 10:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2016. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!