Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet, ha nem szedem végig a...

Lehet, ha nem szedem végig a magnéziumot gyorsabban tágulok?

Figyelt kérdés
Szülés előtt elég tájékozatlan voltam,senki sem mondta h ne szedjem a magnéziumot,és én szedtem a szülésig.Ettől lehet,hogy alig akartam tágulni,vagy ez nem befolyásolhatta?
2008. dec. 28. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolja, tudomásom szerint. (Az orvosom mondta) Csak a málnatea, az segít a gyors tágulásban.
2008. dec. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A magnéziumot korai fájásokra szokták szedni. S mivel a fájásoktól tágulhat az ember, nehogy korán kinyiljon a méhszáj. A 36. héttöl nem kellett volna szedned. Lehet, hogy hamarabb tágultál volna. De ilyen dolgokat senki sem tud elöre megmondani.

Az elsö terhességem alatt egyáltalán nem szedtem magnéziumot, fájások is csak a szülés megindításával jöttek, nem is tágultam szinte semmit (0,5 cm-re volt nyitva a 40. héten, ehhez tágultam 1,5 cm-t 13 óra alatt a szülöszobán).

A lényeg azonban, hogy megszületett a babád. Utólag kár rágódni rajta, hogy mi lett volna, ha...

Én most várom a másodikat. S most kezdtem el gondolkodni, hogy vajon mi az ami segítene, hogy ne császárral végzödjön az egész. (Pl. málnalevél tea, homeos szerek stb.)

Jó babázást kívánok!

2008. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a dokim leállította a magnéziumot a 36. héten, mivel azt mondta már nem lenne koraszülött a bébim. Most vagyok a 38. héten kiváncsi vagyok, hogy tágultam-e, mert már elkezdtem. De most már ezen ne "mérgelődj", a kis CSODA már ott van a karodban!!! :))

Jó babózást!!!

2008. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem dokim végig mondta h szedjem 3 szor

egyet (egy óra alatt szültem málnalevél teát ittam 36 héttől-37 hetesen szültem)

nekem azt mondta h magnézium nem csak arra jó h lazítsa méhszájat s ne keményedjek hanem arra is h idegrendszer is rendbe lkegyen plussz vérnyomásnka is jót tesz.

Tehát sztem szedd végig bátran nem nehezebb a szülés ettől

2008. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nem idegeskedem ezen,sőőt!Eszméletlenül boldog vagyok,hogy egészséges kislányom született:) Csak itt a fórumon olvastam erről először és gondoltam megkérdezem,befolyásolhatta -e.Boldog új évet kívánok mindenkinek!
2008. dec. 29. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!