Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol lenne jó szülni? - Hatvan...

Cilandi kérdése:

Hol lenne jó szülni? - Hatvan és környéke

Figyelt kérdés

Hatvani vagyok és lassacskán szeretnénk kiválasztani azt az orvost, akivel hosszútávon együtt lehetne működni a várandósság és a szülés alatt. De melyik kórház és orvos most a legjobb egy hatvani leendő szülőpár számára?

Hatvan? Gyöngyös? Jászberény? Eger? Szolnok?



2016. júl. 26. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Menjetek a másik irányba: kistarcsa.
2016. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kistarcsán kik a jó orvosok?
2016. júl. 26. 10:45
 3/8 A kérdező kommentje:
Én eddig Csépány Adrienn doktornőhöz jártam, de most kicsit ködös, hogy van-e neki kórházi háttere, vagy nincs. A barátnőmnek Pásztóról adott beutalót vizsgálatokra, tudtommal ott pedig nincs szülészeti osztály... Azt tudom, hogy Ő is most anyuka, pici gyerekkel :)
2016. júl. 26. 10:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Gyöngyösön fogok szülni. Nekem az előző 2nél sem volt rossz tapasztalatom, így maradok itt. Ráadásul mindkettőt gyorsan szültem, nem szeretnék azon izgulni hogy egyáltalán elérünk-e a kórházba.
2016. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem Gyöngyösön, nincs rossz tapasztalat. Szülészeti osztály is és az orvosom is szuper volt!
2016. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én hatvanba fogok szülni szeptemberbe, eddig nincs rossz tapasztalatom, ellentétbe gyöngyössel van!
2016. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kistarcsán? Jó orvosok vannak, gyakorlatilag bkit választhatsz még ügyeletben is.
2016. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Off: Mi a baj Gyöngyössel?
2016. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!