Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5+4 napja volt csaszarmetszese...

5+4 napja volt csaszarmetszesem. A doki azt mondta hetfon hogy akkor ha mar ugy erzem nyugodtan egyutt lehetek a parommal, megis ma delutan ota verzek. Miert? Felkene hivnom az orvost es elmondani neki?

Figyelt kérdés
Vagy ez termeszetes? Minimalis fajdalmat ereztem csak az elejen, utana jo volt, persze ovatosak voltunk.
2016. júl. 27. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyermekagyi verzes 6 heten belul jon es megy, nem baj. De a menzeszed is lehet. Nekem 1,5 hetig volt, aztan egy hetig semmi, majd visszajott. Megint elmult es aztan mar csak sarga volt.


Hivd fel a dokit nyugodtan, hatha rad akar nezni!

2016. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ks erre gondolok h megjott. Tegnap este voltunk egyebkent egyutt, es akkor nem vereztem, hajnalban sem. Delelott volt olyan mint mikor megfog jonni elotte egy kicsit barnas a wc papir, de a bugyimon semmi, most megitn elmentem a mosdoba es veres volt. Tehat ha valami gond lett volna akkor csak meginult volna mar a verzes este nem?
2016. júl. 27. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet félreértem a kérdést, de pontosan mikor volt császármetszésed? Mert itt 9 napot olvasok, mert 5+4 az 9. Nehéz elképzelni, hogy orvos 9 nappal császármetszés után szexre biztatja a páciensét!
2016. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5 hete és 4 napja
2016. júl. 27. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoptatsz? Lehet hogy megjött, de lehet a gyermekágyi folyás egy része is. Lehet kis hámsérülés is.
2016. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 H_Vivien ***** válasza:
Jajjj, én is úgy értettem, hogy 9 napja, azt hittem rosszul látok :) Így már ok. Mi is valahogy eddig bírtul a párommal. Én 9-én szültem, 26-án jött meg a terhességem előtt utoljára, majd szülés után napra pontosan 26-án megjött. Lehet, hogy valóban csak megjött, de szerintem nem árthat, ha felhívod a dokit, nehogy valami gáz legyen. Szerintem a minimális fájdalom természetes, vágtak. De persze én nem vagyok orvos.
2016. júl. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!