Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után másnak is nehéz...

Szülés után másnak is nehéz volt visszatartani a pukit?

Figyelt kérdés
Mikor megszületett a fiam a kórházban szinte egyáltalán nem tudtam visszatartani, (nem volt annyira ciki mert kicsik voltak és nem volt szaga a beöntés miatt ).Nevetés közben pedig egyáltalán nem tudtam tartani. Lassan egy év eltelt , jobb már és visszatudom tartani nehezen de még mindig olyan mintha gyengék lennének az izmok. nagydolognál nem igy van, és szerencsére a hüvely sem változott semmit, csak aki ugyanilyen cipőben járt annak segitett-e esetleg valamilyen torna? Vagy idő kérdése és még valamennyit javul?
2016. júl. 30. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak azt...


Viszont egy év után már maradandóságnak számít, én a helyedben orvosnak jelezném, lehet, hogy műteni kell.

2016. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én terhes vagyok és már most nem tudom visszatartani rotyogok jobra balra akármit eszek már nagyon idegesít mert 5 percenként repül a galamb.Gátizom torna javasolt esetedben.
2016. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Teljesen megszűnt.
2016. júl. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
😂😂😂 ekkora marhaságot! 😂😂😂
2016. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!