Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első menstruáció...

Szülés utáni első menstruáció másnak is volt ilyen jellegű?

Figyelt kérdés
8 hete szültem, 4 napja voltam dokinál ellenőrzésen és mondta hogy éppen most kezdek el menstruálni. Tényleg jött is aznap egy kis vér, de alig valami, aztan kovetkezo nap meg kevesebb, azutanin semmi majd utana megint egy kicsi, de tenyleg meg a pecseteles szot is tulzasnak ereztem ra. Semmi olyan tunetem nincs mint eddig barmikor mikor megjott, csak neha szedulok. Szóval nekem olyan hihetetlen hogy ez menstruacio lenne.. masnak is tapasztalt hasonloakat?

2015. dec. 11. 21:52
 1/5 A kérdező kommentje:
*mas is
2015. dec. 11. 21:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat nekem nagyon sok volt elso menzeszkor, meg csak egyszer jott meg. Az 7 hetre volt.

Ettol szerintem tobb ido kell mire rendezodnek normalisan a hormonok, ha meg szoptatsz is, akkor foleg nem kell meglepodni rajta. En nem szoptatok, megis csak most jott vissza az etvagyam januar ota, 11 hete szultem, szerintem most rendezodhettek a hormonok vagy nem tudom..

2015. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szoptatok igen azt kihagytam
2015. dec. 11. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem is "kell" megjonnie, ha csak maszatolsz meg ossze-vissza jonne meg, az is normalis. Meg ha egyaltalan nincs menzesz az is.
2015. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egyaltalan nem ilyen volt, hanem epp az ellenkezoje. Mindket szulesem utan az elso mensi nagyon eros gorcsokkel es verzessel jott meg es olyan is maradt az elso 2-3 napban. Szo szerint kinlodtam miatta. Pedig normal esetben nekem eleg gyenge a mensim es nincsenek is gorcseim.

En nem szoptattam akkor sajnos mar egyik babat sem es szules utan 2, ill 3 honappal jott meg.

Viszont most volt sajnos egy vetelesem, homerozok, plusz epp dokinal voltam peteereskor es o is megerositette, hogy ovulaciom van. Azota eltelt ket het, elvileg mensizek, de csak olyan maszatolas van, napi 2-3 alkalommal, amirol te is irsz. Ezt a legnagyobb joindulattal sem mondanam verzesnek.

2015. dec. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!