Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után 2,5 hónappal...

Császár után 2,5 hónappal normális ha fáj a heg?

Figyelt kérdés
2,5 honapja csaszaroztak, eleg hamar abbamaradt a verzesem,azt hittem mar minden rendben, de most par napja fajdogal a hasam a heg kornyeken. Ha ulok, szur. Meg nemjott meg amugy a menzeszem, lehet ez mar azt jelzi? Vagy csak erzekeny vagyok erre a hulye idore? Valakinek volt hasonlo?
2016. júl. 31. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
ez előfordulhat, nekem is fájt a hegem elég sűrűn, 2 császárom volt. A másodiknál ráadásul benne maradt egy kis varrat darab, na az szúrt rendesen, de utána kilökődött.
2016. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4hónap után is èrzem a hegem.Föleg hidegfrontkor.Szúr sajog.

Szerintem normális.Mègis csak egy hadi nagymütèt.

2016. aug. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
HASI nagymütèt mobilom szôrakozik
2016. aug. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is így volt. én elmentem dokihoz, megnézte a heget, megtapogatta a méhemet. Mérettem laborban egy gyulladást (CRP-t), és mivel kicsit több volt, írt antibiotikumot, hátha valami kis gyulladás van a méh környékén.


Aztán úgy 4 hónapos korára a gyereknek teljesen megszűnt a szúrogatás, már menzesz előtt sincs.

2016. aug. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 hónapja császároztak, nekem is szúr elég gyakran. Ha front van akkor mindig. Akkor is amikor meg kellene jönnie. Meg azért egy komoly hasi műtétről van szó. Orvosom azt mondta, hogy fél évig nem gond az ilyen, ha a 6 hetes vizsgálaton minden rendben volt.
2016. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vélhetően csökkenni fog a fájdalom, de egyéni érzékenységen is múlik!


10 hónapja császároztak.

2016. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!