Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tehetnék hogy erősítsem...

Mit tehetnék hogy erősítsem magam lelkileg?

Figyelt kérdés

Első baba csàszàros volt.

Boldog voltam mégis mikor párom jött làtogatni ott bőgtem neki s nem tudtam miért.

Itthon ez megszűnt szerencsére.Gondolom olyasmi mint egy kisebb szülés utàni depi.

Most lassan megint szülés vagy csàszár de fèlek nem akarok ilyen hülye gyenge lenni hisz nagyon várjuk.

Màst is megtréfàlnak a hormonok?


2016. aug. 5. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

az ember nem csak bánatában, hanem örömében, megrendültségében is sírhat, nincs ezzel semmi baj, nyugi.

A depresszióhoz semmi köze.

2016. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én asszem a szülések után közvetlenül, tehát amiután kibújt a baba, kezdtem el sírni, de nem bömbölni bánatomban, hanem kicsit mintha a megkönnyebbülés/öröm könnyei lettek volna, de csak 2-3 mp--ig. A szülés utáni depi valami más és hosszan tartó, és hála Istennek fogalmam nincs, milyen az, engem messze elkerül. Én nagyon élvezem a babázást.
2016. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még eszembe jutott, hogy mindenkinek ajánlott az omega 3 halolaj kapszula, de akik depire hajlamosak, azoknak különösen! Mert van ilyen ismerősöm, akinek tényleg szülés utáni depressziója volt és a második után már rögtön szedte a halolajat és sokkal jobban bírta, megnyugtatja az idegeket, stb.
2016. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hormonháztartásod áll vissza az első napokban, ez okozhat ilyenkor hangulatingadozást. Teljesen normális, Baby Blues-nak hívják, olvass utána. De az átélt események miatt is érzékeny ilyenkor sok anya.

Ne szégyelld, pár nap és vége. Ha nem, kérj segítséget.

És igen, én is sírós voltam az első napokban. A védőnő is pont akkor jött. Mikor édesanyám kísérte ki, mondta neki, hogy ő is ilyen pityergős volt a szülései után.

2016. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!