Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan erősitsem magam lelkile...

Hogyan erősitsem magam lelkileg hogy kitartobb legyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék fogyni,8-10kilot de abszulut nincs akaraterőm :( 2napig birom tartani magam aztán kész megkivánom a sültkrumplit rántott sajttal vagy a pörköltet vagy bármit és hát annak nem lehet ellenállni.Mivel ösztönözzem magam hogy kibirjam?
2014. aug. 2. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A fogyáshoz kalóriadeficit kell de a leglényegesebb hogy miből viszed be azt a kalóriát. Testsúlykilogrammonként 2-3g fehérje, 1.5-2g szénhidrát és 1g zsír (50% telített 50% telítetlen). Ez napi 5 de inkább 6 részre elosztva. Víz 3 liter. Multivitamin.


Ezekből rakd össze a kajádat (Ebbe belefér a pörkölt is, nem kell ellenállni, csak jól rakd össze) Plusz mozgás.


Fehérje: csirke, hal, marha, pulyka, tojás, túró

Szénhidrát: rizs, teljes kiőrlésű kenyér és tészta, zabpehely

Zsír: olívaolaj, lenmagolaj kókuszzsír, omega3 kapszula

2014. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán nem koplalni kellene hanem fogyókúrázni!
2014. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2es ezt nem tudom mire érted mert mondjuk én nem koplalni akarok hanem néhány dolgot betartani pl:ne egyek 6után (van hogy este 10kor még jol lakok mert épp akkor esik jol valami) ne nassoljak (annyit) ne egyek 2személyes adagokat szoval nem arrol van szo hogy koplalok.2éve már fogytam 10 kilot igy hogy csak ilyen "alapszabályokat" tartottam be plusz Rubint Réka gyakorlatok néha de akkor még nem volt meg a fiam,valahogy azota nehezebb lett
2014. aug. 3. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!