Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rossz szülésélmény után nem...

Rossz szülésélmény után nem akarok többször szülni miért nem érti meg a férjem?

Figyelt kérdés
A szülésem rossz volt, fájdalmas hónapokig izzadtam a stressztől ha eszembe jutott. A férjem még egy gyereket akar de én nem szeretnék vagy csak császárral mert még egy ilyet nem akarok átélni. Ti mit tennétek a helyemben?
2016. aug. 5. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha csaszarral akarsz, akkor mi akadalyoz benne? Egyebkent en pszichologushoz mennek a helyedben, hogy segitsen feldolgozni. Nem a kovetkezo gyerek vagy a ferjed miatt, hanem magad miatt.
2016. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Akkor legyen császár vagy az ellen kifogása van a fèrjednek? A magandokikkal még lehet beszélni a császárt főleg ha mondod, hogy miért.
2016. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Én október 6-ra vagyok kiírva a második babával. Addigra a Kisfiam már 6 éves lesz. El kellett telnie jópár évnak mire rászántam magam egy újabb szülésre. Most van fogadott orvosom, akivel meg tudtam beszélni a félelmeimet, aggályaimat, az előző szörnyű szülésem körülményeit. Meg is állapodtunk ha most sem fog haladni simán minden a maga útján,, akkor császár lesz. Engem ez megnyugtatott hogy van mellettem valaki akiben megbízhatok és így már nem Félek annyira.
2016. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom nekem mar 2 csaszarom volt es eléggé tartok a 3.-tol. Nem kívánnam egyszer sem, az elso 15 perc a masodik mar 75 perc volt....

De ha neked a császár jo, akkor nincs problema fogadsz dokit, es császár lesz, bar en inkabb megpróbálnam feldolgozni inkabb

2016. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Az első császár volt.Utána azt mondtam soha többet gyerek!Aztán 3év múlva szültem és annyira jó volt h hiába 2 gyereket terveztünkmindig most a 3at várom 😊

Kérj segítséget a feldolgozáshoz!

2016. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, mikor szültél?Évek múlva másképp gondolod majd.
2016. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Én vajudtam sokáig, már kitolási szakasznál voltam, mikor sürgősségi császár lett... Igaz, hogy fáj és rossz császár után, de össze sem lehet hasonlítani szerintem a vajudással, teljesen elviselhető fájdalom, plussz adnak fájdalomcsillapítót is. Én sem szülnék mégegyszer simán, de császárral simán.
2016. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sok lehetőség van a szülés élményének a feldolgozására,csoportos foglalkozások,beszélgetések, terápia...Akkor vállalj következő babát, ha te készen állsz rá teljesen.Ha ez évek alatt sem változik,és nem szeretnél szülni,esetleg felmerülhet az örökbefogadás.
2016. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nem értem miért hiszi bárki is azt, hogy a császár könnyebb lenne.. sőt

Sűrgősségi császárom volt, koraszülés 4 ujjnyira tágulás stb, nem tudom milyen a természetes szülés, de tuti, hogy nem ezt választanám.

Barátnőm tegnap szülte a 4. babát pontosabban császározták, 2 természetes - 2 császár, könyörgött, hogy ne császározzák, de muszáj volt.

2016. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ma 09:58

Olavasd el amit feljebb írtam... nem midnenkinek könnyebb a természetes... Én 10 centire tagultam, már nyomtam, mikor császár lett. És szerintem jobb a császár, a vajudás sokkal sokkal jobban fájt.

2016. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!