Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babát hányadik hétre...

Első babát hányadik hétre szültétek?

Figyelt kérdés

38+2 hetes vagyok, és kíváncsi vagyok hogy mennyi esély van rá, hogy nem kell a 40. hétig bírnom.

Ti az első babát hány hétre szültétek? Előtte mennyivel ment el a nyákdugó? Fájásokkal vagy magzatvíz elfolyással kezdődött? Hány óra alatt lett meg a baba?

Nekem már elment a nyákdugóm, és nyitott a méhszáj is, és sokat görcsölök.


2016. aug. 6. 18:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
41-re fiú
2016. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nyágdugó távozásával kezdődött és erős nyillalással a hátamba. Szombat este mentünk be a kórházba, megvizsgáltak, de csak befektettek egy kórterembe, ahol egyedül voltam. vajúdtam éjjel, de nem volt vészes. 10 perces fájásaim voltak, hol kevesebb. reggelre szinte teljesen abbamaradtak a fájások, de mivel két újjnyira nyitva voltam megindították burokrepesztéssel a szülést. Oxitocint is kaptam, de hiába, nem tudtam kellő erősségű fájásokat produkálni és mivel esett a baba szívhangja az orvosok a császármetszés mellett döntöttek, ez vasárnap délután fél kettő körül lehetett. Ahogy kimondták, hogy császár, készítették a műtőt és már vittek is.
2016. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
41.Lány. haskemenyedessel kezdődött, de nem ment el a nyákdugo.
2016. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

39

magzatvízelfolyással kezdődött

annyira gyorsan történt minden, gondolom, szerencsés voltam, mert nem szenvedtem sokáig

2016. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Pont a kiírt napon. A nyákdugó nem ment el.
2016. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, azt kihagytam hogy magzatvíz elfolyásral kezdődött, 15 óra alatt lett meg.
2016. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
41 fiù
2016. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
39+6/ fiú
2016. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Nah a többire nem válaszoltam. A nyákdugó csak vajudás közben ment el. Fájással kezdődött, azután volt burokrepesztés. 8 órát vajudtam, de a végén császár lett.
2016. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
39+4 hétre szültem a fiam. Nyákdugóval nem találkoztam, fájásokkal és magzatvíz szivárgással indult a szülés. Az első olyan fájástól számítva, mikor már biztos voltam benne, hogy az nem jósló, 6 óra alatt született meg.
2016. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!