Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes terhesen III. fokú...

38 hetes terhesen III. fokú érett placenta a melső falon?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam vérvétel, NST, UH vizsgálatokon. Minden oké volt mindenhol, csak az hogy lehet hogy 38 hetet kezdtem az nap és az uh-on 38+6 nak felel meg biometriai adatok alapján? Akkor ez most azt jelenti hogy előbb jön vagy nem számít? És ezzel a lepény értékkel már bármikor jöhet?

2016. aug. 13. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
38 hetes terhesen már bármilyen UH és NST eredménnyel bármikor jöhet.
2016. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
38+0 hetesen 1.es fokúnak mérték a placentát, 38+4 naposan megszületett.
2016. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! még azt szeretném kérdezni, hogy most a kórházban elméletileg 2 hétig klíma tisztitás van és ezért az osztályon van kialakítva 2 szoba szülni és azt hallottam hogy nem engedik be oda az apákat apás szüléshez? ki harcolhatom hogy már pedig apás szülés lesz és nélküle nem fogok szülni?
2016. aug. 13. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
37%

Ha beengedik ha nem meg fogsz szülni.Ebben biztos vagyok.

Összeveszni meg nem jó a személyzettel.Érdeklődd meg,hogy hogyan működik ez most.

2016. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!