Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nincs szex utani vágyam, miert?

Nincs szex utani vágyam, miert?

Figyelt kérdés

9 hete szuletett a lanyom csaszarmetszessel. Mielott nem estem teherbe, ejjel-nappal egyutt voltunk a parommal. Ha volt idonk napi 3x is.

Az 5.honaptol nem szexeltunk mert nekem nagyon fajt. Probalkoztunk vele szules elott, hatha meghozza a kivant hatast. De nem jott ossze, nagyon fajt.

6. Heten egyutt voltunk a parommal. Es azota 4 alkalommal. Nagyon jo volt az orgazmus, mar tenyleg ugymond ramfert.

De viszont egyaltalan nem kivanom őt. Vannak mondjuk koztunk problemak,lehetseges hogy ezert? De masra se tudok ugy gondolni h de jo lenne lefekudni vele. Csak a kislanyom jar a fejemben 0-24 . Nem tudom miert nem kivanom a szexet.... Pedig azt hittem h majd szules utan majd kaparni fogom a falat, hogy mikor lesz egy majd egy kis idonk mikor a kislany alszik egyutt lenni ?!

Nem tudom. Szerintetek?


2016. aug. 18. 02:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarlak elkeseríteni, nekem már 2 èves a kislányom, és azóta sem jött vissza az a vágy :(
2016. aug. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem elszoktál tőle. Mi terhesség alatt is szexeltünk, a 6 hetet is alig vártuk, hogy vége legyen. Ha szoptatsz, akkor a hormonok is lehetnek. Egyrészt gondolom, te vagy otthon a gyerekkel, és a férjed nem sokat van veletek nemcsak fizikailag, hiszen problémák vannak köztetek. Ezért fordulsz ilyen mértékben a gyerek felé, menekülésként. Nem lenne törvényszerű, hogy a férjed nem érdekel többé, mert gyereked lett, pl. velem se történt meg.


Mi a baj köztetek? Nem tudsz vele beszélni róla?

2016. aug. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Milyen problémáitok vannak?
2016. aug. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
nekem egy év kellett mire helyre állt minden…és ujra kivántam.
2016. aug. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

A libidó csökkenése természetes dolog szülés után, ez evolúciósan indokolt.

Az anya az utódgondozásra kell koncentráljon, nem újabb utódok nemzésére, ami ugye eredetileg a szex "funkciója".

Ha szoptatsz, akkor a leginkább, mert a szoptatás endorfint termel, emiatt nem hiányzik annyira az orgazmus, ami szintén az "örömhormont" termeli.


Kicsit igazságtalan a leosztás, mert a férfiak libidója nem csökken szülés után (sem). Egy jól működő párkapcsolatban azért meg lehet találni a módját és a kompromisszumokat, hogy mindenki jól érezze magát.

2016. aug. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Szexuális vágy csökkenését sok minden okozhatja.

Pl.

Hormonális okok

Ha sokáig nem csinálod egyszerűen megszokod hogy nincs (ehhez szülni sem kell)

Lelki problémák, kapcsolati zűrök

Másra koncentrálsz fejben (pl. gyerek), nem tudsz kikapcsolni

Ezek külön-külön is okozhatják de nálad mind egyszerre áll fenn.

2016. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Mi is úgy voltunk mint ti. Csak nekem nem fájt a terhesség alatt, én akkoriban àllandóan szexeltem volna, ö nem mert milyen már hogy ott van ő is bennem. Na onnastól kezdve mint egy lavona, omlott össze a házaséletünk. Miutan megszületett, huuu ott fekszik a kiságyba, ne szexeljünk. Kb február óta nem értünk egymáshoz. Rengeteg a problémánk. De nálatok nem feltétlen kell így lennie. Sajnálom, remélem újra rendbe jöttök!
2016. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is 0 a libidóm, mióta szültem -lassan 10 hónapja, és már rég nem szopizik a kicsim. Terhesség előtt és alatt rengeteget csináltuk, azóta havi 1x kb. Problémánk sincs sok, hogy arra fogjam, a fiam is jó alvó (20-7ig), úgyhogy nem értem az egészet. Szerintem csak egyszerűen nehéz átkapcsolni anyából feleséggé, de hogy miért?! :/
2016. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mert nem segit nekem. Amit nem tudok toleralni allandoan. Nem azt kertem h wc takaritsa ki, cssk ha itthon van egy ket dolgot csinaljon mar meg. Multhet hetvegen elment az uszodaba ket baratjaval. Elotte valo hetvegen itthon volt, de 2 hete horgaszni.. Mar kijelentette h jovoheten megy a munkatarsaival a kocsmaba... Kell neki egy kis szabadido.... Meg szorakozas azt mondja... 3 evvel fiatalabb mint en.. Lehet neki meg nem kellett volna neki gyerek... Sőt... Egeszen biztos...

Meg nem tudom megbicsajtani neki h megutott meg tavaly nyaron...

Akkor meg nem voltam terhes... Megbocsajtottam neki. Tisztaban van vele ha megegyszer megteszi akkor elhagyom a gyerekkel egyutt. De megis mostaban eszembe jut, es valami gyuloletet erzek iranta. Megvetem ezert nagyon. Van h napkozben is eszembe jut es elkezdek sirni. Vsn mikor veszekszunk h felek h megut megint. Szerintem ezert nem akarok mar vele szexelni.

2016. aug. 19. 00:34
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

Na,még egy kérdés,aminek semmi értelme nem volt!

Neked sem a kérdésben szereplő baj a gondod,hanem amit ideírtál utoljára.

És ez sokkal nagyobb probléma,minthogy nincs szex utáni vágyad!

Könyörgöm,minek vállalnak az emberek nyilvánvalóan szr kapcsolatba még gyereket is??? Hogy aztán meg lehessen sírni-ríni,hogy jaj de szr nekik???

2016. aug. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!