Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok szexelni, de...

Nem akarok szexelni, de szexuális vágyam van és ez nagyon frusztráló. Ha ezt elmagyarázom egy pszichiáternek vagy urológusnak, akkor felír nekem kémiai kasztrációs gyógyszereket?

Figyelt kérdés

Huszonéves heteroszexuális szűz férfi vagyok. Sosem volt még barátnőm sem.


Nagyjából ezer dolgot fel tudok sorolni az életben, amit szívesebben csinálnék, mint a szexet. Taszít a gondolata is annak, hogy lefeküdjek egy nővel (vagy férfival), párkapcsolatokat tartsak fent, családot alapítsak.


Viszont sajnos szexuális vágyam az van, és kénytelen vagyok maszturbálni, és egyre inkább úgy érzem, hogy a maszturbáció nem elég, és rendes szexre van szükségem a vágyaim kielégítéséhez és a mentális egészségem megőrzéséhez.


Hallottam, hogy Lengyelországban meg pár másik országban elsősorban pedofilok számára van egy olyan kezelés, hogy kémiai kasztráció. Gyógyszereket szednek, ami megszünteti a szexuális vágyat.


Ha Magyarországon elmegyek egy pszichiáterhez, egy urológushoz, vagy egy andrológushoz és elmagyarázom neki, amit most itt leírtam, akkor felírna nekem hasonló gyógyszereket, amivel egyszer és mindekkora száműzhetném a szexualitást az életemből?



2015. dec. 13. 01:53
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem ír fel
2015. dec. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

"Nem akarok szexelni."


"úgy érzem, hogy a maszturbáció nem elég, és rendes szexre van szükségem a vágyaim kielégítéséhez és a mentális egészségem megőrzéséhez."


???

2015. dec. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2, attól még undorodhat a szextől, hogy vannak szexuális vágyai ...
2015. dec. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Caerus válasza:
100%

Önmagában amit mondasz, értem, de egy ennyire komoly beavatkozás előtt (mert igenis felborítja a szervezeted természetes működését), érdemes lenne legalább a biztonság kedvéért egy pszichológushoz menni előbb, legalább hallgasson meg, adj egy esélyt, ne légy makacs.


Addig is segíthet a fokozott edzés, mindig valamivel tovább mint amennyit egyszerre képesnek érzel. Ha lefárasztod magad, a szexuális vágyad is csökken.

2015. dec. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Te igen hülye vagy!

Menj orvoshoz!

2015. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne hülye? Azért, mert máshogy tekint a szexualításra, mint te?


Kérdező, keress fel egy pszichiátert!Amit akarsz, azt nem fogja semelyik orvos megcsinálni, de pszichiáter tisztában van a lehetőségekkel.

2015. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 egybaba ***** válasza:
54%

1. Honnan tudod hogy hetero vagy, ha még nem dugtál se csajjal, se pasival?

2. Miért sexre központosítasz? - Akárkivel senki se dug, legtöbbször kell hozzá valami vonzalom.

3. Sokaknál a dugáshoz szerelem, vagy szeretet is kell.

Miért nem szeretet központúan közelíted a dolgot?

Akit sikerülne megszeretned, és utána is undorodsz a sextől, csak akkor vagy orvosi eset - sztem...

2016. aug. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel alkalmi szexpartnert? Nem vagyok ennek a híve, de az hogy nem akarsz kapcsolatot, miért jelenti azt hogy nem kell szexelned ha van szexuális vágyad? Nem kell mindenkivel összejönnöd akivel lefekszel, ha nem kell az elköteleződés keress szexkapcsolatot. Menj, keress egy nőt és jobb lesz, nem fogsz enyni hülyeségen gondolkodni...
2021. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi lett?
2021. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!