Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lencsében vagy szemüvegben...

Lencsében vagy szemüvegben vagy ezek nélkül jobb szülni?

Figyelt kérdés

Félek h elájulok és bennmarad a lencse.

A szemüveg jobb?


2016. aug. 21. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem fogsz elájulni. :)


Én szemüvegben szültem, de én nem szeretem a kontaktlencsét.

2016. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam szemüveg volt, de a szülés után komplikáció miatt altatásos műtétem volt. Akkor az altatóorvos elvette a szemüvegemet, már nem is emlékszem, hogy miként jutott vissza hozzám (gondolom, hogy műtét után odaadhatták a kint várakozó férjemnek).
2016. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Amelyiket jobban szereted

23hkm

2016. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Én azt javaslom hogy jobb lenne a szemüveg mert esetleges komplikáció esetné macerás lenne eltávolítani a lencsét műtétt előtt.De kérdezd meg orvosodatt vagy a korházat ahol szülsz náluk mi a kérés..
2016. aug. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Rajtam se szemüveg, se lencse nem volt. A szobán azért átláttam, és mindkettő bajos lett volna. A szemüveg tuti leesett volna (mindenféle pozícióban voltam), de kontaktlencsét se akartam volna a vízben vajúdás miatt.

Azt a megoldást válaszd, amit edzőteremben használnál.

2016. aug. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz attól, ha benn marad a lencse. Pláne, hogy vannak már olyan speciális lencsék is, amit 30 napon keresztül folyamatosan lehet hordani. Attól, hogy egy sima lencsével egyszer elalszol, semmi de semmi kárt nem okozol.
2016. aug. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a lencse nem engedélyezett.
2016. aug. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Elsőnél szemüvegen volt még,de levettem,amúgy is gyűlölöm a szemüveget. Azóta már lencsém van,biztos nem veszem ki majd. Műtétnek ugyan mi köze hozzá,nem is értem. Nekem éjjel nappalis a lencse.
2016. aug. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem a nőgyógyász elküldött szemészetre, hogy egyáltalán szülhetek-e rendesen vagy császár kell (rövidlátó vagyok), és ott mondták, hogy lencsében semmiképpen, de szemüvegben szülhetek normál úton.
2016. aug. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én szemüvegben kezdtem, aztán lekerült, mert császár lett a vége. Elájulni biztos nem fogsz. :)
2016. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!