Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Otthonszülés lehetséges...

Otthonszülés lehetséges Tatabányán? Hol tudnék utána járni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a 4. Gyereket várom ès pánikolok amúgyis a szülés miatt de most tudtam meg hogy még mindig klíma tisztítás van a szülészeten ès ez miatt nem lehet bent a férjem! Nélküle mèg nem csináltam ès nem hiszem hogy kibírom nélküle! Ezért érdekelne hogy lehetne megoldani a kórház nélkül a szülést? A válaszokat köszönöm előre is!

39+4 hkm



2016. aug. 23. 11:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges az otthonszülés,de rengeteg kritériumnak kell megfelelni.Ennyi idő alatt nem lehet elintézni.Maximum ha nem mész be.De azzal veszélyeztetnéd mind a baba,mind a saját életedet.
2016. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Esetleg tudsz segíteni hogy hol?
2016. aug. 23. 12:13
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt tudsz tájékozódni.Annyit biztosan tudok,ha volt már császárod,akkor veszett ügy.

2016. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Köszi! 3 természetes szülésem volt! Remélem megtudom csinálni mèg! Nagyon köszönöm a segítséget!
2016. aug. 23. 12:22
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sétáljatok be egy másik kórházba.

Olyan pedig nincs, hogy szülést levezetnek, de kísérő nem lehet bent veled. Ha annyira nyitva vannak, hogy szülhetsz ott, akkor az Eü törvény garantálja azt a jogodat, hogy egy általad választott kísérő jelen lehet.

2016. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A közelben csak a tatabányai kórház van! Nem tudom hova máshova mehetnék! A férjemmel akarok szülni de azt mondták hogy apás szülés nem lehet mert a szülészeti osztályra helyezték ki egy terembe egy 3 ágyas terembe a szülőszobát és oda nem jöhet be! Nem akarok mással szülni csak vele! Eddigi 3 gyermeknél mindig bent volt nem is tudtam volna nélküle egészet végig csinálni! Azért vagyok szomorú hogy ilyen helyzetben mit tegyek hogy bent legyen!?
2016. aug. 23. 12:48
 7/28 anonim ***** válasza:
Meddig van ez a "tilalom"? Én is itt fogok szülni, és eddig nem is hallottam erről.
2016. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
hát konkrét dátumot nem mondtak csak hogy kb 3 hétig tart és elvileg a múlthéten kezdödött! de ki tudja meddig tart mert már 3 vége kellett volna lennie! szóval én itthon vagy nem tudom hol szülök mert azt biztos hogy a férjem nélkül nem! ezért vagyok k***a kiakadva ezen a szaros kórházon!
2016. aug. 23. 14:18
 9/28 anonim ***** válasza:
48%

Most jut eszedbe? Mindig kell egy B terv.

Miaz h nelkule nem birod? Es ha mostanra vmiert nem elne? Ben new maradna a gyerek? Egy 4gyerekes anya ne legyen ilyen tutyi-mutyi! Keressetek masiik korhazat.

Grat a kicsihez.:)

2016. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
Benned*(remelem nem sertettelek meg, csak mar negyedszer szulsz.. nem ismeretlenbe mèsz)
2016. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!