Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos baba mellett hogyan...

3hónapos baba mellett hogyan lehet nappalira járni fősulira? Lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés
Az órárajárás kötelező? Vagy, ha nappalis vagyok órázhatom, vizsgázhatom a levelőzösekkel hétvégente? A vizsgaidőszak hogyan alakul a babások életében, mik a tapasztalataitok? Félek ettől, de attól is,hogy ha majd lejár a gyes nem vezsnek fel sehova....
2008. aug. 5. 11:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg lehet úgy oldani a nappalira járást valahogy, hogy nem járok be ( a bébi miatt)?
2008. aug. 5. 11:32
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az iskolában érdeklődj. Én levelezőn végzem a fősulit, de igy is gáz, amikor előadásokra be kell menni. Ugyanis x hiányzás miatt nem engednek majd vizsgázni.

Olyankor mami van a picivel, de sajnos cumisüvegből szopizza a lefejt tejcsit.

Elég nyűgös igy a suli is és a tanulás is, de valamiért valamit.

Jó tanulást, kellemes babázást.

Üdv. 5 hónapos picilány anyukája

2008. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nappalin végeztem, idén diplomáztam munka mellett. Egyéni tanrendes voltam. Kérvényezni kell, beszélj a tanulmányi osztállyal, vagy tanszékvezetővel. Nekem simán ment, bár nagyon fárasztó volt de ezt gondolom tudod. Ez a legkényelmesebb módja a dolognak. Persze órákra azért és is jártam amikor csak tudtam és a vizsgákra is meg a zh-ra is mentem. Tulajdon képpen ennyi.
2008. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha a levelezősökkel együtt akarsz járni, akkor miért nem kéred át magad levelezőre? Mert így nincs sok értelme a nappalinak. Nem tudom, te hogy vagy vele, de én nem nagyon tudnék úgy tanulni, hogy nem is vagyok bent. A levelezőn más, ott a neked szánt ismereteket meghallgathatod, ha kéthetente be tudsz menni egy napra, de ha a nappalira nem jársz be, akkor nagyon meg tudsz keveredni. Én azt tudom tanácsolni, hogy vagy végezz levelezőn pár félévet, aztán amikor már meg tudod oldani, hogy napközben mással legyen a babád (bölcsi, nagymama), akkor kérd át magad nappalira, vagy ha ezt nem akarod, akkor halassz. Én is úgy megyek egyetemre, hogy a fiam már bölcsis lesz, majdnem két évesen. De barátnőm lánya pl. már 1 éves kora óta bölcsis, mert az ő környékükön amúgy sem volt egy gyerek se, és nagyon vágyott már más gyerekek társaságára. De én úgy a nappalit nem vállalnám be, hogy nem tudok bejárni. Mert akkor nincs értelme a nappalin "foglalni a helyet mások elől", amikor te úgyse tudsz bejárni, a levelező meg még ideálisabb is lenne neked.
2008. aug. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki egyéni tanrendes voltam. Nincs igaza az előttem írónak. Én simán elvégeztem a nappalit és nem is tehettem volna mást, mert nem volt levelező ezen a szakon és lehet kérdező is hasonló helyzetben van. A legrosszabb átlagom 4,2 volt a legjobb 4,8 és még ösztöndíjat is kaptam, ami levelezőn nincs. Tehát nem lehetetlen, még bukdácsolni sem kell. Legyen egy csoporttárs aki az anyagot eljuttattja és kész, nem akkora varázslás ez, meg tudod csinálni mert elég elszántnak tűnsz.
2008. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Azért nappali, mert állami finanszírozásún csak ez van és sajnos ezen a szakon és arra, amerre én lakom ( gyes/gyedből nem tudom kifizetni a tandíjat a kormány meg eltörölte sajnos a kismamák tandíjkedvezményét, tandíjmentességét - amit nem is értek, mert nem gondolom,hogy olyan nagyon nagy tétel lett volna ez a ktg vetésben, bár lehet, hogy tévedek...). Sajnos, nem hinném, hogy az eredeti önéletrajzomba, hogy ha bekerül majd, ha újr munkát kell keressek, h kisgyerekes anyuka vagyok, akkor nagyon kapkodnának utánam. :O(((
2008. aug. 6. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!