Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Uzsokiban ismertek olyan...

Az Uzsokiban ismertek olyan nőgyógyászt, akinek nincs meghatározott tarifája?

Figyelt kérdés
Még nincs orvosom, de úgy hallottam 120-140 ezer Ft egy szülés. Én viszont olyat keresnék, akinél annyit fizetünk, amennyit tudunk.

2016. aug. 25. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdésedre nem tudok válaszolni, de gondoltam,hogy megosztom a tapasztalatom, hátha érdekel. Én nem fogadtam orvost , ügyeletesnél szült, több dokival is találkoztam és mind nagyon rendes volt anélkül,hogy pénzt kaptak volna. Egy ismerősöm is ott szült nemrég ugyanígy és ő is ezt tapasztalta. Természetesen a te dolgod,ha fogadsz, de szerintem ott ugyanazt kapod akkor is, ha nem fizetsz senkinek.
2016. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tóth Richárd, Teleki Tamás úgy tudom. De én most szültem ügyeletesnél júliusban, bent voltunk egy hétig, és még utána is jártam vissza. Több orvossal is találkoztam, mindegyikkel meg voltam elégedve, sztem ne fogadj. :)
2016. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2016. szept. 27. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!