Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg rosszabb vasárnap szülni?

Tényleg rosszabb vasárnap szülni?

Figyelt kérdés

Azzal ijesztegetnek h ilyenkor csak gyakornok es amator orvosok vannak bent.ez igaz???

Termeszetesen valószínűleg vasárnap szulok,fogadott orvos nincs.:(


2016. aug. 25. 21:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hozzám bejött a saját orvosom, de az ügyeletes is profi volt vasárnap. :)

A második szerdán született, szintén két kiváló orvos segítette.

2016. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
És miért gondolod, hogy vasárnap szülsz?
2016. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhaság. És miért szülnél pont vasárnap? 1:7-hez az esélyed rá, az hogy aznap írtak ki, semmit sem jelent.
2016. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Aznap is irtak ki ill. akkor van a kovetkezo kontroll, valoszinu h benn tartanak.
2016. aug. 25. 21:52
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van bent legalább egy főorvos. Ezen ne aggódj.
2016. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
En is vasárnap szültem, nm volt gond
2016. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha aznapra vagy kiírva, az 40+0, akkor még nem indítanak, ha okés a baba.
2016. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy micsoda bődületes marhaságokkal tudják ijesztgetni a kismamákat. Ne félj emiatt, teljesen mindegy, hogy milyen nap szülsz, hétvégén vagy hétköznap, minden ügyeletben van egy rutinos, tapasztaltabb orvos. Lehet, hogy "csak" telefonügyeletes, de van. Ha szükség van rá, akkor behívják. Nekem sem volt fogadott orvosom, egy fiatal orvosnál szültem, szakorvos-jelölt volt, de amatőrnek semmiképpen nem mondanám. Kedves volt, lelkiismeretes, megnyugtató az odafigyelése és végig biztonságban éreztem magunkat a kezei alatt.

Mondjuk én alapból mindig hiszek és bízok az orvosokban, (áltonosságban beszélek, nem csak a nőgyógyászokra gondolok), optimistán és pozitívan állok hozzájuk, amíg be nem bizonyosodik az ellenkezője, de szerencsére olyat nagyon ritkán tapasztaltam.

2016. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

A szülészeten teamban ügyelnek.

Szülhetnek többen egyszerre, hirtelen lehet akár 2 császár is, vagy egy sima és egy császár. Plusz a nőgyógy ügyeletet is ők látjàk el.

Ha valamiért ketten vanbak csak, abból egy nagy orvos egy kicsi. A kicsi szakvizsga előtti a nagy szakvizsgás. Plusz van telefonos behívós plusz egy B ügyeleti kiírás. Azt a csapatot is berántják ha kell.


Csecsemős orvos nincs mindenhol éjjel és 7végén, ők behívósok.

Orvos a férjem én diplomás ápoló.


Én szülnék vasárnap, akkor nyugi van. 😊

23hkm

2016. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

9: jó szakember lehetsz, ha a saját kórházad alapján általánosítasz. Nálunk egy orvos ügyel.


Az érdekes, hogy vasárnapra hívtak be, ez nem szokás, kérdező. Én március 15-én szültem, legalább nyugi volt :)

2016. aug. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!