Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés mennyivel rosszabb egy...

Szülés mennyivel rosszabb egy erős fogfájásnál?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 15:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a tudat miatt, hogy ez egy természetes folyamat, össze nem hasonlíthato egy természetellenessel.

Tehát hiába fáj, valahol az ember elfogadja és nem épp ellene küzd mint egy betegséggel.

2016. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Az elsővel ellentétben én nem tudtam ilyen költőien felfogni. Majd' bele pusztultam a fájdalomba. A fogfájás szúnyogcsípés ahhoz képest.
2016. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

A fogfájás semmi. Ahogy a gyökérkezelés, bölcsességfog kivésés érzéstelenítés nélkül is smafu.

Szülés közben majdhogynem azért könyörögtem, hogy inkább öljenek meg (nem tettem egyébként, mert beszélni nem volt erőm).

2016. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
A kettot ossze se lehet hasonlitani. Felesleges ezen ragodni. Sot felni tole. Mivel mindenkink mas a fajdalomkuszobe nehez megmondani mi faj jobban.
2016. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%

Nekem volt szájsebészeti beavatkozásom, kevés annál fájdalmasabb dolgot ismerek, a szülés nem tartozik közéjük.

És nem csak a beavatkozásra gondolok, mert akkor telelövik az embert fájdalomcsillapítóval, hanem az azt követő napokra sőt hetekre, amikor az ember azt számolgatja, hogy még hány percnek kell eltelnie addig, mire beveheti a következő fájdalomcsillapítót.


De nem sokkal korábban volt egy ilyen kérdés, ott is totál le lettem pontozva, csak azért, mert szerintem nem a szülés a legfájdalmasabb dolog a világon.

Pedig hármat szültem (eddig) mindenfajta fájdalomcsillapítás nélkül. (Legalábbis gyógyszeres)

2016. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
Erős fogfájásom még nem volt, de volt egyszer olyan migrénem, ami rosszabb volt mindkét szülésemnél. Akkor úgy éreztem, hogy tényleg elpatkolok, a szüléseimnél nem jutottam el idáig.
2016. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még erős fogfájásom, de a szülés messzemenően a legerősebb fájdalom volt, amit valaha éreztem.
2016. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg mindenkinek más. 2t szültem. 2 halálközeli élmény volt.
2016. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet összehasonlítani, más jellegű.
2016. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
A fogfájás elmegy, a szülés fáj, de volt szerencsém sokkal nagyobb fajdalomhoz, amikor hatizom szakadásom volt.
2016. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!