Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig várjak, vagy egyáltalán...

Meddig várjak, vagy egyáltalán be mennyek-e? Ti mit csinálnátok egy ilyen nap után?

Figyelt kérdés

Tegnap este 3kor arra ébredtem, hogy fáj a hasam. De semmi köze sem volt menstruációs görcshöz, kifejezetten éles szúró fájdalmat éreztem a bal oldalamon nagyon lent + erős derékfájást. Ha felkeltem és sétálgattam szinte semmit nem éreztem de amint vissza feküdtem azonnal megint a a szúró érzést... Mivel 7:30ra mentem ma az orvoshoz, mondom nem megyek be az ügyeletre azt kivárom... Mondtam is az orvosnak, hogy ez a helyzet erre kinevezett, hogyha szülési fájdalmaim lennének akkor tudnék róla... Megvizsgált (de még így nem fájt mint most) és mondta, hogy a méhszáj értékem 1000. Adott holnap fél 12re időpontot NST-re "hogy majd akkor megnézik". Oké! Közel már a holnap de a hasam még mindig nyilal és szúrkálódik. Be se merek menni de közbe meg nagyon megnezetném, hogy miért fáj már lasan 12 órája a hasam. Ti mit csinálnátok a helyemben?

Ma töltöttem a 37.hetet.



#orvos #fájás #Has nyilalás
2016. aug. 29. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott, de ez a méhtartó szalagok nyúlása okozza.
2016. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A vége felé én is szúrástól szenvedtem.

Volt, hogy a 10 perces út 1 órát tartott, mert állandóan le kellett ülnöm, annyira szúrt a hasam alja.

Doki azt mondta, h ez normális.

A helyedben bemennék majd hnap, előbb nem.

Kitartás.

2016. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ezzel én nem mentem be, sajnos a végén ez már normális, a méhednek nagy a súlya, amiatt van :(

a szülésnél tényleg rendszeresen jönnek a fájások, teljesen mérhetően

2016. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a dokit jó messziről kerüld el. Ugyan normálisnak mondhatók a tüneteid, de Téged megrémített, elbizonytalanított. Az orvos feladata az lett volna, hogy alaposan megvizsgáljon, és ezzel (is) megnyugtasson, hogy minden rendben odabent. Én a 32.héten csoszogtam be a kórházba, mert 3 napig fájt a hasam és 1 napig nem éreztem magzatmozgást. Azonnal ctg, ultrahang, flowmetria, vérnyomás mérés, vizelet vizsgàlat, méhnyak vizsgálat. Mindent rendben találtak, de így is azt mondta a doki, hogy jól tettem, hogy bementem. Nagyjából ez lenne egy normális eljárás.
2016. aug. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért fájt a vizsgálat mert biztos próbált kézzel tágítani.

Kerüld ezt az orvost ha tájékoztatás nélkül ilyet tesz,meg igy beszél veled.

Ahogy a többiek is írják a fájdalom természetes.Ilyenkor már tényleg teher.

2016. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!