Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2111-es méhszájam van,36...

2111-es méhszájam van,36 hetes vagyok. Anyukák! Meddig húzhatom még ki a szülésig? Van itt olyan kismama akinek a doki még 2-3 hetet mondott a szülésig és előbb jött a baba?

Figyelt kérdés
Nagyon problémás volt az egész terhessegem, mit csinálhatnék, hogy előbb jöjjön a baba? Ne itéljetek el, de már szeretnék túl lenni a szülésen. A babámmal minden rendben, a súlya is oké, úgyhogy akár jöhetne is. Légyszi írjatok.
2010. ápr. 21. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez az értékem már a 32.héttől volt.Mégis kiírt időre szültem, igaz 3 óra alatt.Teljesen egyéni hogy ebből mikor lesz szülés:-)

Könnyű szülést és szép egészséges babát kívánok!

2010. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is 36 hetes terhes vagyok. Második babámat várom. Nekem 2200 az értékem 29 héttől. Görcsök mindennaposak, én is szeretném, ha már túllenék rajta. Én málna levél teát iszom, meg szedem a homeós bogyókat, valamint apával ois megbeszéltük, hogy ő is segít..:):) (apás indíts) Hétfőn megyek újra dokihoz, én kikérem a véleményét a dolognak, mert nem vagyok hajlandó megint egy óriásbébit szülni. Már most 3500g körüli a törpe...Első fiam is 4300 g volt. Vele már nem akarom én sem 40. hétig elhúzni, mert ő is hasonlóan nagy baba. Pocakom méretei alapján - is első terhességemhez képest - jelenleg (ő így 36 hetesen), 14 cmmel nagyobb pocakom van, mint első szülött kisfiammal volt ugyan ennyi idősen...
2010. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Első babával a 32.héttől húztam így, 40+4 voltam, amikor indították

Második babámmal sajnos már a 9. héten így indítottunk, vetélést jósoltak, ám végül nulla pihenéssel a 41+0 napon indítani kellett

2010. ápr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!