Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez azt jelenti, h már elkezdőd...

Ez azt jelenti, h már elkezdődött?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál,37+4 hetes vagyok,hétfőtől naponta többször is begörcsöl,fáj a hasam,ma azt mondta h még eléggé tart a méhszáj,és nem is annyira nyitódik,de szerinte 1 hét múlva még találkozunk vizsgálatra,e z azt jelenti h esetleg lassan el kezdek kinyílni vagy mit érhetett ez alatt,tőle nemtudtam megkérdezni,nert el kelett rohannia sürgősen.
2016. szept. 2. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jelenti, hogy még nem kezdődött el és szerinte 1 hét múlva még egyben lesztek
2016. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha nem kezdődött el akkor miért mondta,h nem annyira nyitódok
2016. szept. 2. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Szépen fokozatosan is nyílhat a méhszáj. Nekem 37+6 naposan 2111 volt már. Pont 1 héttel túlhordtam. Szerintem ez még nemfeltétlen jelenti azt h megindul a szülés. Pihenj inkább amenyitt csak tudsz!
2016. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pihenek persze,akkor ezek szerint elkezdett kinyílni,
2016. szept. 2. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont hogy azt jelenti, hogy még tart a méhszáj, nem nyílik, és azt jósolja, hogy 1 héttel később is még ott fogtok találkozni. Tehát még nem fogsz addig megszülni.

De még annyira nincs is itt az ideje a szülésednek. Jó persze, megszülethet és már nem koraszülött, de azért még nincs a nyakadon a "határidő".

2016. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!