Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma reggel a kutyánkból nyálkás...

Ma reggel a kutyánkból nyálkás nedv jött ki ez azt jelenti, hogy elkezdődött az ellés?

Figyelt kérdés
Foggalmam sincs mikor lett kismama a kutyánk ezért nem tudom mikorra várható a szülés és az sem hogy néz ki mikor elekzdődik.
2010. jún. 29. 11:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi elkezdődik. Soha nem láttam még kutyát elleni a dokink egész hónapban szabin van. Kezdek bepánikolni!!
2010. jún. 29. 11:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor jobb, ha sürgősen keresel egy másik dokit, mert ha beszorul egy kiskutya, akkor császározni kell, különben belepusztul az anyakutya is. De ha rendben lezajlik az ellés, akkor is meg kell mutatni a kicsiket és az anyjukat is egy állatorvosnak.
2010. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
megszüli magától is, szerintem semmi baja nem lesz!
2010. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ivartalaníttatni kellett volna.. Ráadásul ha fajtatiszta pl.: francia vagy angol bulldog akkor mindenképpen látnia kéne orvosnak mert az ilyen vagy kis testű kutyáknál gyakran császározni kell.
2010. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!