Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki szült mostanába Tatabán...

B.Sc. kérdése:

Valaki szült mostanába Tatabányán? Mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Van fogadott orvosod?
2016. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs.
2016. szept. 3. 11:15
 3/8 anonim ***** válasza:
5 éve, és októberre várjuk a tesót. Engem is érdekelnének a válaszok :D
2016. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 syrenee válasza:
Mostanában Tatabányán kicsit káosz van ahogy én hallottam, újítanak valamit és sok minden más helyre került. És orvos se nagyon akad a rendelőkben.
2016. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
miis oktoberre varjuk a babat de az eddigi terhestanacsadasokon elegge bunkok voltak az orvosok es szinte le se sz*rtak...://
2016. szept. 7. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Hàt nem egyszerű.

Kicsit könnyebb ha van fogadott dokid.

Amúgy túlterheltek mindenki kapkod...futószalagon megy minden.

Ha az osztályon szülés van akkor a rendelőkből fel kell menniük főleg ha sürgős műtét van.De akkor úgyis szólnak hogy van -e értelme vàrni.

2016. szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A terhesgondozóba nem járok, mert van orvosom, de ami a kórházban megy az vicc. Múltkor 3-4 órát vártam egy 2 perces uh-ra, már hetekkel előre megvolt az időpontom.

Félek attól is, mi lesz majd az osztályon.

-az előző okt.-i

2016. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az időpontot csak azért adják hogy be osszák hány ember jöjjön és konkrét 1 orvos van uh-n is meg terhestanácsadáson is... :s
2016. szept. 9. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!