Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindig azon aggódom, hogy a...

Mindig azon aggódom, hogy a babámnak nem lesz szívhangja mire vissza megyek a dokihoz. Ez normális dolog? 12. -én kell mennem ismét.5hkm

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Én az elején minden ultrahang előtt remegtem és csak akkor nyugodtam meg, amikor láttam hogy pulzál a kis szíve. Pedig semmi gond nem volt, teljesen probléma mentes a terhességem. Mostanra már jobb a helyzet, most is nagyon izgulok ultrahangok előtt, de már nem annyira. Szerintem ez normális. Addig tart amíg meg nem érzed az első rugdosásait, utána tök jó, hogy minden nap ad életjelet magáról. De nem lesz semmi gond nálad sem, mindig lesz szívhang:) Ne izgulj nagyon. Boldog babavárást. 31 hkm.
2016. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez kicsit megnyugtató,köszönöm a választ
2016. szept. 2. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is mindent túlaggódtam.... Elsőnek 6 hetesen voltam ultrahangon de nem találták a szívhangot de azt modták jó még van idő... Persze utánna olvastam a neten hogy ilyenkor kell már lennie... Na a 12 hetes ultrahangig ne tudd meg mit éreztem.. Utánna minden rendben volt. Jött a felelem, hogy el ne menjen, utánna nehogy koraszülött legyen... Most meg miden nap várom hogy NA MAJD MOST indul be a szülés :D (a vége már piszok nehéz :) )

37 hkm

2016. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat boldog baba várást :)
2016. szept. 2. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is izgultam korai terhességkor is meg néha most is!De szerencsére sokat mocorog így tudom hogy minden oké!:) 26h
2016. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!