Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi ideig volt...

Szülés után mennyi ideig volt segítségetek? Apuka otthon maradt az elején?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok válasza érdekelne,akinél már van egy kicsi. Nálunk 3,5 év lesz a korkülönbség. Van esetleg bevált ötlet,amivel megkönnyebbíthetem a naphainkat? Köszönöm!
2016. szept. 3. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem egyáltalán nem volt segítségem.... :( Kb egy hónapos volt a gyerek, amikor az asztalra csaptam, és onnantól kezdve kb másfél hónapig rendeltük az ebédet. Nem kellett főzni, mosogatni :)
2016. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sem volt segítségem, a férjem egy hétig volt itthon, szüleink messze laknak, de nem igazán volt semmi komolyabb gond. Persze nem is egyszerű de amikor bevállaltuk a másodikat ennek tudatában voltunk.
2016. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

2,5 éves a nagy. A férjem majd egy hónapig itthon volt szabin. Most meg állandó éjszakára ment vissza dolgozni. Mivel a kicsi is brutál hasfajos, két emberes baba. Plusz itt a lányom akit nem zárhatók be a lakásba. Mind a ketten hullák vagyunk. De még csak 5 hetes a pici. Idővel jobb lesz. A nagymamák besegítenek abban hogy egy egy napra elviszik a nagyot. Őszintén ig le írva arany életem van ;) ja és anyósom néha atjon főzni. Őszintén meg így is nehéz. ...

Ami nálunk segítség a hordozó kendo! A kicsi csak ebben alszik és igy a naggyal is tudok foglalkozni. Este a fürdetést meg a mesélést is így oldom meg egyedül.

2016. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az első és második között szintén 3 év 2 hónap volt a korkülönbség júniusba született a második és szeptemberbe kezdte az első az ovit és onnantól már nagyon könnyű volt. Férjem 2 hétig volt itthon segíteni mert a szüleim nagyon messze laknak az anyósom meg örül ha a kapuig kitud sétálni. Mondjuk nem az eleje volt nehéz amikor a kicsi lényegébe csak evett és aludt hanem utána. Amikor a 3. gyereket szültem a középső 2,5 éves volt,csanába járt. Egy hétig volt itthon párom mert december 27.én szültem és az amúgy is megszokott szabadságát töltötte olyankor és mivel a másik kettő napközbe nem volt itthon így úgy voltam vele,hogy bőven simán elboldogulok az alszik és eszik korszakba így tartalékoljuk a szabikat nyárra amikor mind itthon lesz.
2016. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Apuka és a nagy tesó is itthon lesz az első két hétben, 5 év lesz a tesók közt.
2016. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csaszar penteken, szombaton haza ( kulfold ) apuka hetfon dolgozni, reggel 7- este 9 ig.

Ugyhogy 1 nap segitsegem volt.

2016. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ket het es a parom ment dolgozni vissza

Mellette meg ket gyerek akik ek jar a napi 2-3 ora jatszoter

2016. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Apa külföldön dolgozott, nem engedték haza, 4 hónapos volt a gyerek mikor először látta. Szülői segítség csak annyi volt hogy hazahoztak a kórházból.
2016. szept. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

3év 3hónap van a gyerekeim között.

Amikor hazamentünk a kórházból reggelente a Férjem elvitte a nagyot oviba.1hétig jött vagy anyukám vagy anyósom vigyázott a picire míg elmentem oviba a nagyért,ott maradtak fürdetésig.Utána még 1 hétig jöttek fürdetésre.De már annak sem láttam értelmét,mondtam megoldom.(Férjem akkoriban reggel elment este jött vagy csak másnap reggel.)

2016. szept. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9es vagyok

Ami megkönnyítette a mindennapokat az a hordozókendő volt.

2016. szept. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!