Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 8 hónapos terhes a barátnőm,...

8 hónapos terhes a barátnőm, mit kell csinálni ha otthon indul be a szülés?

Figyelt kérdés

Persze azon kívül hogy kórházba megyünk....

Köszi

24F


2016. ápr. 21. 16:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Felhívod a mentőt, ők telefonos segítséget adnak és te pedig igyekszel nem elájulni.
2016. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azon kívül semmit.
2016. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 piroska és a farkas ***** válasza:
A szülés általàban kétféleképpen indulhat : vagy elfolyik a magzatvíz - ebben az esetben iràny a kórház, vagy nem filyik el, de jönnek a fájások. Ez utóbbi esetben szoktak javasolni wgy tuhanyt és utàna várakozàst, h vajon un. jóslófàjàsok - e, mert abban az esetben simán lehetnek még napok a szülésig, vagy pedig rendszeressé válnak. Ha a rendszeres fàjàsok 5 percenként jelentkeznek, akkor màr menni kell. Nagyon ritka szerintem az amikor olyan hirtelen történnek a dolgok, h a kismama nem ér be időben. Nagy átlagban az első szülést inkàbb viszonylag hosszú vajúdàs előzi meg. Nàlam mondjuk pont nem, de beértünk. Hajrá!
2016. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Első szülés azért el szokott tartani jó pár órát. Bőven beértek a kórházba, gondolom nem 200 km-re van.
2016. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszaitokat!:)
2016. ápr. 21. 17:31
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem magzatvíz elfolyással kezdődött a történet. Első dolgom volt, hogy felhívjam a kórházat. Ők azt mondták, nyugodtan tusoljak le, készüljek össze és maximum két órán belül jelentkezzek a szülőszobán. Egy óra múlva már benn is voltam, akkor kezdődtek körülbelül a fájások is. Szerintem, ha fájással indult volna a dolog, azt sem lehetett volna nagyon mással összetéveszteni, biztosan tudtam volna, mi a helyzet. Este hatkor folyt el a magzatvizem, másnap délelőtt, 16 órával később született meg a kisfiunk. Első baba volt, elég sokat vajúdtam. A párod talán kevesebbel is megússza :)
2016. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Sok mindentol fugg, hogy mit kell csinalni. Hanyadik hetben van? Lennt van a feje a babanak?
2016. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
34. hétben van. Jövőhét szerdára van kiírva...
2016. ápr. 22. 15:21
 10/20 anonim ***** válasza:
35 hetesen h lehet jovohet szerdara kiirv:D
2016. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!