Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valakinek begyullad a...

Ha valakinek begyullad a melle a szülés után azt haza sem engedik a kórházból?

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, h valakit nem engednek haza a kórházból, hiszen nem börtön, nem tarthatnak ott senkit. Ezen kívül egy mellgyulladást otthon is ki lehet kezelni.
2016. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Google: mellgyulladás kezelése
2016. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 hetes volt a lányom, mikor begyulladt az egyik mellem. Egy hétig voltunk kórházban vele és jól lecsesztek amiért otthon kezelgettük 2 napig.. UH után közölték, ha aznap este nem megyek be, másnap már vágni kellett volna mert betokosodik. Megúsztam antibiotikumos kezeléssel, fejéssel, szoptatással, de míg el nem múlt nem engedtek haza.
2016. szept. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első babával a hazaengedés napján volt nagyon kemény az egyik cicim,kezdett begyulladni.Emiatt csak másnap engedtek addig szopi,masszázs,fejés.


Második babám 8hónapos volt amikor begyulladt a mellem (azóta se tudom hogy sikerült).Nőgyógyászomnak szóltam vessen rá egy pillantást,csecsemős nővérnek szólt h masszírozza át nekem és kaptam Zinnatot.

2016. szept. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem be volt gyulladva mind a kettő. Olyan fájdalmat nem kívánok senkinek. Bent szóltam a nővéreknek többször, nem segített senki. Ez az utolsó éjszakám volt bent, akkor este is én masszírozgattam a zuhany alatt.. Aztán másnap mikor jöttünk haza anyukám masszírozta ki nekem. Tiszta láz voltam. Nem tudom mi lett volna, ha még egy napot bent kellett volna maradnunk. :/
2016. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!