Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol jobb szülni most 2016-ban...

Hol jobb szülni most 2016-ban a Klinikán vagy a Kenézyben?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hol szüljek?A Kenézyhez tartozom de ott még nincs tapasztalatom!Szültem a Klinikán már fogadott orvossal ezelött jó pár évvel!de most nincs orvosom és mivel Kenézyhez tartozom oda kell mennem de félek mert sok rosszat is hallottam a korházról!!tapasztalatokra lennék kiváncsi!
2016. szept. 5. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kötelező a Kenèzyben szülnöd mert oda tartozol. Én is oda tartozok mégse mennék oda semmi pénzért. Nekem volt orvosom maximálisan megvoltam vele elégedve. A csecsemős nővérekről már nem mondanám ugyan ezt. Persze ott is van kivétel.
2016. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a Kenézyben szültem de én teljesen meg voltam elégedve mindennel. Egy dolog nem tetszett de kibírtuk, nem bababarát a Klinikával szemben így ugye a lányunk apja is csak üvegen keresztül látta 4 napig. Látott 3 orvos mind3 teljesen normális kedves volt, a nővérek 100%osak, csecsemősök közt 1-2 idősebb volt pokróc, de ilyen kb mindenhol akad 1-1.
2016. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Kenézyben szültem háromszor is, legutóbb februárban. Csak ajánlani tudom, nagyon meg voltam elégedve mindennel, mindenkivel.
2016. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én aa múlt héten szültem a Kenézyben. És elégedett vagyok teljes mértékben. Egyrészt a körülmények nagyon jók. A nővérek és csecsemősök is kedvesek voltak, segítőkészek. Fogadott orvosom volt.

Én legközelebb is a Kenézybe mennék.

S szerintem meg pont "csecsemőbarát". Én 24 órában együtt voltam a kicsivel, így akartam, ezt se bántam meg. (Vagyis a délutáni látogatóóra alatt elvitték.) Nekem külön tetszett, hogy a klinikával ellentétben, az aki az utcáról jött be, látogató, nem fogdoshatta meg a párnapos gyereket. S az is, hogy a szobákba sem lehet bemenni a látogatóknak.

Mert az egy dolog, hogy a fírjem három napig csak üvegen keresztül láthatta a picit, de legalább a szobatárs látogatói sem jöhetnek csak úgy be, ülhetnek le az ágyadra idegen férfiak. (A barátnőm, aki a klinikán szült erre panaszkodott, bár nyílván ez már emberi pofátlanság, nem a kórház hibája, de pl. a Kenézyben erre esély sincs.) :)

2016. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Az nekem is tetszett hogy nem jöhettek be a kórterembe :) viszont tőlünk éjjelre is elvittèk a babát, ezért kell külöm szólni, hogy maradhasson? Bocs a hülye kérdésért de azt gondoltam ez is része a nem bababarátságnak, a Klinikáról tudom hogy 0-24ben együtt lettünk volna, meg mindenki bejöhetett volna.
2016. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már bocsi de a klinikára is kivan irva hogy csak a folyosón lehet tartózkodni a rokonokonak,barátoknak. Az hogy sok ember bunkó modon bejön mi pl a szobatársammal szóltunk hogy szoptatnánk menjenek ki. Kimentek nem volt vergődés belőle. A férjem be se mert jönni mindig kihivott. Azon kivül meg semmi baja nem lesz a babának ha megfogdossák. Vigyázni kell ne betegen menjen be az ember egy pár napos csecsemőhöz. Ennyi. Bababarát és nem is nagyon szeretik ha leakarod úgymond adni. Én nem is vagyok a hive elvigyék mert otthon se fogja senki elvinni neked éjszakára akkor már az a pár nap nem mindegy. Persze kivéve akiket nagyon megviselt a szülés.

Nekem egyedül az adjunktus hölgy volt aki nem tetszett mert semmi nem volt jó neki....

De hát az ember kibirja azt a 3-4 napot.

A klinikán eröltetik a szoptatást a kenézybe nem tudom. Azt kéne megkérdezd hogy mit adnak a babának még elviszik ha sir?

2016. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha azt akarom hogy egésznap velem legyen csak szólni kell??és akkor megengedik hogy mindig velem legyen?engem idegesitene nagyon hogy éjszaka hagyják sírni mikor velem is lehetne!!èn is szültem a klinikán is és ott nagyon szerettem hogy állandoan velem voltak a picik!
2016. szept. 6. 13:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Szokott lenni nyilt nap a Kenézybe. Menj be érdeklődj lesz esetleg mostanában.
2016. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!