Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen hangokat adtál ki...

Milyen hangokat adtál ki szülés közben? Nyögdécselést, vagy ordibálást?

Figyelt kérdés

2016. szept. 5. 21:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyors, de intenzív szülésem volt. Két dolgot mondtam felváltva: bepisilek és én ezt nem bírom és nyögtem. Nem kiabáltam. De egy órát sem voltam a szülőszobán. Lehet ha tovább tart, akkor ordibáltam volna, nem tudom.
2016. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Vajudás közben kiabàltam. Aztán kaptam gázt, màr csak nyögtem. :D Ez van, lepkefing vagyok. Kitolàs közben csak olyan torokból zàrt szájjal nyögés. Olyan erölködés szerūt.
2016. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

én csak vajódás alatt kiabáltam, olyasmiket, hogy ne már megint jön..de rám lett szólva

szülésre már elment az erőm, sőt vigyorgós, mosolygós, békés, nyugodt voltam, csak követtem az utasításokat. kérdezték érzem e a fájást, mondtam igen, és szóltak, hogy akkor nem ártana nyomni.., kérdezték egy nyomásra miért csak kettőt nyomok és nem hármat, nem érzem talán a fájást?, mondtam nem..

aztán bámultam a félig kibújt babát, megint rámszóltak kicsit idegesebben, hogy nyomjak már...

kb ilyen volt a szülésem

2016. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
*vajúdás alatt úgy értettem, hogy rám lett szólva, hogy szóltak, hogy ne feszítsek a fájások ellen, el kell fogadni, a babának nehezebb...
2016. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
51%
Semmilyet... nem vagyok sem kiabálós sem sikítozós fajta...igyekeztem a lehető legcsendesebb lenni a szülőszobán is.
2016. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Első szülésemkor nagyon óbégattam vajúdás alatt, nehezen viseltem, kitoláskor is kiabáltam, nagyon ciki volt. Másodiknál vajúdáskor csöndben szenvedtem, néha sziszegtem, kitoláskor nyögtem az erőlködéstől, hát hiába fejlődtem :-), mondjuk pont negyed annyi idő volt a második szülés, meg fejben is jobban rendben voltam.
2016. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én nem kiabáltam, nem nyögtem. Csak magyaráztam a szülésznőnek, hogy én ezt már nem bírom. Ő meg nyugtatott, hogy az jó, ezt vártuk.. És tényleg. 😀
2016. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
11 órát vajúdtam,közben nem kiabáltam egyáltalán,végig arra koncentráltam,hogy tudjak normálisan levegőt venni,mert folyton elakadt a lélegzetem a fájások alatt.A kitolás nagyon elhúzódott,na ott volt egy kis káromkodás,meg csukott szájjal erőlködve "kínlódás".Amikor kézzel tágítottak akkor nyöszörögtem,de szerintem nem hangoskodtam sokat már tényleg csak a tolófájásoknál.Rám nem szólt senki semmiért,sőt amikor elhagyta a számat egy ízes "bacca meg ez curvára fáj" még mondták is,hogy csak nyugodtan,ez az,adjam ki magamból :D
2016. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Első szülésemnél megkérdeztem, hogy szabad-e kiabálni. A szülésznő mondta, hogy szabad, de attól nem lesz könnyebb, és nekem is és a gyereknek is jobb, ha nem kiabálok, és rendesen kapunk oxigént. Úgyhogy nem kiabáltam egyik szülésemnél sem (3 volt), de arról fogalmam sincs, hogy nyögdécseltem-e, miközben mondogattam az orvosnak és a szülésznőnek, hogy de nekem most már tényleg muszáj nyomnom.
2016. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

erősen, hörögve fújtam ki a levegőt :D szinte kitört belőlem, nem tudom ezt hogy kéne leírni, de olyan tipikus hangja van :) aztán minden nyomás után közöltem, hogy nem bírom, szedjék ki a babát :D


másodiknál túledáztak, ott nyilván nem volt szenvedés, tök tiszta voltam leszámítva a drogot, csak azt kérdeztem, hogy jól nyomok-e :)

2016. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!