Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek az első szulese nagyon...

Akinek az első szulese nagyon lassu, elhuzodo volt, hogy alakult a masodik?

Figyelt kérdés

Az elsonel 26 ora vajudas es 2 ora kitolas volt, most varom a masodikat es kivancsi vagyok, hogy hasonloan hosszu szulesre kell-e szamitanom.

Tehat foleg olyanok valasza erdekelne, akiknel akar 15-20 ora is eltelt az elso fajastol a kitolasig, se igazabol barki irhat, kivancsi vagyok mennyivel lehet rovidebb a masodik szules.


2016. szept. 6. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ennyire hosszú, "csak" 12 óra. De nagyon lassan ment. Volt emelt adag oxi, meg kézzel tágítás is.

A második az 5 óra volt az első fájástól. Simán ment minden.

2016. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15 óra volt az első, 2,5 a második.
2016. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első: 26 óra

Második: 4,5 óra

Harmadik: 1 óra 40 perc

Negyedik:? Na emiatt kicsit be is vagyok tojva, jó lenne majd beérni...

2016. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt az első, pon 26 óra, kb 1,5 órás kitolás. Második gyerek első fájástól 6 órára már megvolt, ebből 2,5 óra volt a kórház.
2016. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ennyire nem volt hosszu az elso szules, akkor 14 ora volt, ebbol 2-2,5 ora kitolas.

Kb nem voltam magamnal a vegen, nagyon rossz elmeny maradt.

Masodiknal osszesegeben hosszabb volt, a vajudas 15 ora, de utan 1 ora volt vagy annyi sem a kitolas.


En a kitolastol felek nagyon, hogy elakad, stb, nem a vajudastol.

Nemsokara jon a harmadik es meg mindig be vagyok tojva emiatt. Egesz oszinten biztam abban, hatha nem fordul be most es felmerul a csaszar is lehetosegkent. Sokkal inkabb szabjanak engem szet, mint azt atelni, hogy tehetetlen vagyok es rettegek attol, hogy valami baja lesz szules kozben a gyerekemnek.

(Hozzatartozik, hogy nekem nagy feju gyerekeim vannak, a masodiknak hetekkel - 5 hettel - volt nagyobb a bpdje, mint az atlag, emlekszem 36 hetesen mar 100-as volt a bpd 😕)

Es mindkettot tulhordtam.


Most a harmadikkal 30 hetesen mar szinten 3 hettel nagyobb bpd-t mertek, nemsokara megyek 36 hetes uh-ra, haaat...


Bocs, hogy eltertem a targytol, de lehet nekem ezert voltak hosszu szuleseim (a kitolasok), es innen a parak.

2016. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. 12 óra, kb. 1,5 óra a kitolás, repedtem is.

2. 1 óra, kitolás max. 15 perc, pedig 4 kg-os, nagy buksis baba....még jó, hogy nem vártunk meg csak pár fájást otthon és a kórház autóval 5 perc.

2016. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!