Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elhúzódó betegség? Mi lehet...

Elhúzódó betegség? Mi lehet az oka? Vagy ez normális? Első gyerek.

Figyelt kérdés
Kisfiam másfél éves .Volt már beteg,de max.1-2 napig volt láza,amit a lázcsillapító le is vitt.De most már hat napja beteg.majdnem negyven fokos lázzal kezdődött,a tegnapi napig végig lázas volt vagy hőemelkedése volt.Vagy alszik,vagy végig tartani kell és nyűglődik vagy ordít.Állítólag vírusfertőzés ment át bakterilálisba.csak az a furcsa,hogy nem nagyon akar javulni.Most antibiotikumos injekciót kap.Tudom,hogy az orvost kellene kérdeznem,csak arra lennék kíváncsi,hogy mostanában vannak ilyen elhúzódó betegségek másnál is?
2010. febr. 15. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Bölcsiben nálunk olyan "dögvész volt, hogy volt mokor csak 2 gyerek volt a csoportban.

A hűtőfürdő nálunk sokat segített. 5 perc alatt jelentősen lehúzta a lázát és utána tudott nyugodtan aludni egyet.


Ha mi felnőttek megbetegszünk igazán, nekünk is 1-2 hét.

Sajna ez ilyen.


hűtő fürdő:

37 fokos vízzel kell kezdeni. kb 2-5 perc alatt vissza kell hűteni 30-28 fokosra. Kicsit belefektetni (nem elég ha csak ül), és ez az 5 - 10 perc elég is.

Ezt csak hosszantartó és magas láznál lehet használni. 39 foktól. Nekünk 39 fokot sikerült így lehúzni 37,5-re.


2 éves anyukája

2010. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem hét hos kisfiam már négy hete beteg ha nagyon magas a láza akkor hütöfürdözik de ha nem akkor kupot kap.
2010. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hűtőfürdő tényleg jó, de én úgy tudom, nem szabad 36 fok alá hűteni, ami a normál testhőmérséklet...

Mihamarabbi gyógyulást nektek!

2010. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!