Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes kismamik, hogy...

39 hetes kismamik, hogy vagytok, izgultok, ki hogy érzi magát?

Figyelt kérdés
2016. szept. 6. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon fàradtan és szeretnèk már túl lenni rajta.

Te?:)

2016. szept. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szintén. nekem van egy 2 évesem mellé, úgyhogy még jövök megyek vele, sétálgatok stb...nagyon szeretném ha megindulna magától a szülés, az előző nem indult meg, indítás majd császár volt, és most is műtenek hétfőn, ha valami csoda nem történik addig...ezért is sétálgatok vele, teszek veszek, de semmi előjel..se jósló...se nyákdugó, semmi, csak néha keményedés...neked van valami előjel?
2016. szept. 7. 11:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Èn is csàszàros leszek.

Èjjel volt székelési inger több de persze semmi nem törtènt,hànyinger nyugtalansàg és öt percenként fàjàsok amibe belealudtam .Aztàn elmúlt.

Én még nem tudom mikor kell befeküdnöm.

Jó egészséget jó babàzàst:)

Most mit vársz különben?

2016. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lányt...nekem is sűrűsödik a nagy wc, de igazából elég sok szőlőt szilvát eszek mostanság, ennek tudom be...sajnos nekem nincsenek ilyen fájások csak keményedés úgy félóránként..a másik lányommal kb. 40 hetesen kezdődtek jósló fájások, de még onnan számítva is túlhordtam 1,5 hetet...bíztam hétvégén a frontban, de most már feladtam...egyébként én is émelyegtem este meg nagyon égett a gyomrom, de úgy olvastam ez nem előjel.
2016. szept. 7. 14:37
 5/10 A kérdező kommentje:
neked mi lesz egyébként? kisfiú vagy kislány? miért császároznak, megkérdezhetem?
2016. szept. 7. 14:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy nyolc éves lànyom.

Akkor is császàr volt mert nem tàgultam s romlotta baba szívhangja.

Ràadàsul műtét alatt volt szövődmény ami miatt sok vért vesztettemA baba is nagy volt és toxaemiàs isvoltam.

Úgyhogy mindent egybevetve megbeszéltük hogy most is az lesz.

Most fiú.

Napközben nem éreztél valami jelet??

2016. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
semmit. csak a keményedés :( úgy érzem magam mint egy 25 hetes terhes...kapálok a kertben hót nyugodtan, semmi bajom
2016. szept. 7. 19:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Na majd hàtha véletlen meglepikènt elfolyik a víz:)
2016. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
melyik napra vagy kiirva?
2016. szept. 8. 22:53
 10/10 A kérdező kommentje:
megszuletett kozben estetleg nalatok a pici? engem ma delelott csaszaroznak sajnos nem jött magatol.
2016. szept. 12. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!