Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetes kismamik, hogy...

37-38 hetes kismamik, hogy vagytok? Izgultok már? Megvan minden? Hol fogtok szülni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen jól vagyok. Nincs jóslóm,méhszájam 3000,energiám 10ből 10-s,már két hetem sincs hátra nem tudom ebből hogy lesz baba karácsony előtt :D

Minden megvan a babának,meg nekem is a kórházba,már csak ő hiányzik. Izgulok,mert várom,hogy végre a kezemben legyen a szüléstől nem tartok,majd ha beindul :P

én a Bajcsyban szülök. és Te? :)

38hkm

2014. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nagyon idegbeteg vagyok. a pocim még nem nem szállt le, pedig azt mondják első babánál 34-36 hét körül leszáll.. Jó, persze van akinek csak szülés előtt egy nappal, van akinek meg sose :) állandóan szüléssel álmodom, lesem hogy távozik-e a nyákdugó vagy valami jel, hogy közeledik a vége... a hasam sokat fáj, de sajnos végigfájdogáltam az egész terhességet. Nem tudok lenyugodni már :D néhány babaápolási holmi még hiányzik, de az már csak egy kör lesz
2014. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én Szegeden fogok szülni, várom már nagyon, hogy kibújjon a kicsi lány, de tiszta furcsa belegondolni, hogy nem fog a pocakomban mocorogni, szeretem/szerettem ezt az állapotot nagyon. Én szerencsére nagyon jól viselem. Az első időszak volt rosszabb a sok hányinger miatt, de azóta szerencsére minden oké. problémamentes volt a várandósság :) Én azon kívül, hogy kicsit nehezebben kelek fel az ágyról, szinte észre se veszem, hogy babát várok, szóval nagyon szerencsésnek gondolom magam :) Kitartást Nektek erre a kis időre :) Nemsoká babázhatunk :)
2014. dec. 13. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!