Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39-40 hetes kismamik! Hétfőn...

39-40 hetes kismamik! Hétfőn jön a front, izgultok, hogy mennünk kell szülni?

Figyelt kérdés
A legtöbb előrejelzés szerint hétfőn-kedden jön a hidegfront! Én mondjuk amúgy is most vasárnapra vagyok kiírva, szóval mindenképp aktuális lenne, de így még izgibb, hogy szerintem sokan fogunk szülni a front hatására! Nagyon várom már, ti is? 39+3 hetes kismami
2009. nov. 18. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

De jó, hogy írtad!Én nem is hallottam,de mi 31 hetesen is beindult szüléssel kerültünk kórházba,okt elején!Szerencsénk volt,így még most is egyben vagyunk!

De már nagyon várom a kiscsajt!Ma néztem csak érintőleges hidegfront van,de akkor hétfőn kedden tuti kibújunk! :))))

Nekünk két időpontunk van a szülésre,az egyik az a MAI.... A másik dec.6 (Apuci szülinapja)De a doki szerint tuti novenber!Már nagyon várom!!!

Könnyű szülést,és boldog Babázást!!!

Köszi a jó hírt!!!

2009. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én abszolut frontos időszakban húztam rá 8 napot.... de jó is volt, mert tele volt a szülészet...Én nem hiszek a frontban, a teleholdban és hasonlókban...
2009. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bárcsak beindulna, én már nagyon szeretnék babázni :-)! Remélem németben is hidegfront lesz :-)) Könnyű szülést neked!!!
2009. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én idén május 20.án szültem,5 nappal hordtam túl a lányomat.

Azon a héten volt hideg,meleg front,de őt ez nem érdekelte.

Szerencsére,mert a kórházban ilyenkor 2X annyian szültek!

21 éjszakáról-22 reggelre 8 kismama szült meg,mert front volt.Könnyű és gyors szülést kívánok neked!

2009. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!