Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szülés előtt 2-3 héttel...

Aki szülés előtt 2-3 héttel sokat keményedett és sok jósló fájása volt meddig vajúdott?

Figyelt kérdés
A két nagyobbik gyermekemnél nem volt igazán előjele a szülésnek,nyákdugó se ment el 4 óra volt kemény.Most a nyákdugó szerdán elment,jó 2 hete keményedek,jóslóim vannak,de nem akar rendszeressé válni. Bízhatok benne,hogy ezek alatt is tágulgatok és ha megindul a szülés nem tart olyan sokáig a vajúdás? 39+5 hkm
2016. szept. 9. 19:25
 1/8 A kérdező kommentje:
A méhszáj tegnap 1 ujjnyi volt. A babám még nagyon sokat mocorog. Ez is azt jelenti,hogy még nem akar kibújni?
2016. szept. 9. 19:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Második babámnál szülés előtt kb. 2 hétig volt tágulásos vérzésem, és 2 napig voltak rendszertelen 2-3-5 perces jóslóim. Kb. 1 órát töltöttem a szülőszobán.
2016. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dettó mint a második.

Kb.45 perc volt a szülőszobarész. Összesen 2,5 óra vajúdással,mindennel.

2016. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jóslófájásom soha nem volt... az elejétől sokat keményedtem, a 32. hétre már teljesen kinyílt a méhszájam. A dokim folyton paráztatott,hogy amint fájást érzek azonnal induljunk. 38. héten éreztem egy kis fájást így öltöztünk és indultunk,8 km a kórház ahová már 5 perces fájásokkal érkeztünk. A dokim szerencsére pont bent volt mert ügyelt. bő 3 ujjnyi méhszáj így a szülőágyon repesztette a burkot. A repesztés után picivel már durvák lettek a fájások. Összességébe az első fájástól olyan 45 perc telt el. Az első gyereknél közel 1 napig kínlódtam, így ez szupi volt. A harmadik gyerek meg olyan 2,5 óra volt
2016. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sokat keményedtem már a terhesség felétől. Jóslóim is voltak szépen.

11 óra vajúdás után semmit nem tágultam,császár lett. De mivel 2x volt a kislányom nyakán a zsinór,nem is baj. Éjjel 23:45kor elfolyt a magzatvíz,másnap délelőtt 11 40re megszületett a kisbabám :))

2016. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat kemenyedett a hasam minden terhessegnel, mar felidotol, a harmadiknal meg korabban, kb 14 hetesen mar.

Az elso kettot tulhordtam, pedig ctg-knel kezdetektol maxra ment fel a fajasmero (en azokat sima kemenyedesnek ereztem, minden ctg-nel tobbszor is), de joslo fajasaim nem voltak, nalam egyertelmu volt, amikor mar szules lett. A ctg-nel jelzett magas fajasok miatt egyebkent sokszor kulon konzultaltak a szulesznovel is, hivtak telefonon a sajat dokim, hogy biztos mindjart szulok. Ezt jatszottuk heteken at.

Ehhez kepest betoltott 40 het utan 15 es 16 ora volt a ket szulesem, hosszu kitolassal mindketszer, szoval sok haszna a kemenyedeseknek nem volt...

Harmadik meg bent, vele nem tudom, hogy lesz.

2016. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja a nyakdugo nalam kb 2 hettel a szules elott ment el az elsonel, masodiknal meg szuleskor tavozott csak, legalabbis akkor en nem talalkoztam vele 😊
2016. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 héttel szülés elött elment a nyákdugó,darabokban,innantol keményedéseim folyton voltak,hol rövidebb,hol hosszabb.szülés napján magától elfolyt a magzatvíz,voltak fájások is,de alig tágultam,pedig kaptam 2 oxitocint.21óra vajúdás után császároztak meg....:(
2016. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!