Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtti nap többször...

Szülés előtti nap többször keményedett a hasatok? Többet mocorgott a baba?

Figyelt kérdés
Volt valami jele hogy nemsokára kibújik a bébi?
2011. jan. 12. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi előjele nem volt a szülésnek, a kiírt előtti nap estéjén felálltam a kanapéról és elkezdett folyni a magzatvíz, másnapra meglett a babám:) Ha szülés előtt állsz, könnyű szülést Neked!
2011. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Most vagyok 38 hetes.De elég sokat keményedik a hasam ma,meg a bébi is megállás nélkül reggel óta már mocorog.
2011. jan. 12. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első terhességemnél semmi nem volt aznap voltam ekg-n úgyvolt megcsászároznak mert a baba nagy én meg pici!És éjfélkor kezdtem fájdogálni zsibogni vagy nem is tudom fura volt ez persze fokozódott ezek már az 5 percesek voltak csak gyengék.Délben 1 perces fájásaim voltak azt hittem megőrülök és már erőm sem volt nagyon éhes is voltam azt mondták gyengék még várni kell burkott repesztettek majd 20 perc múlva tolófájásaim voltak azt mondták tarcsam vissza nagyon mert ez még nem lesz elég mire kiderült hogy rosz az nst-gép és sokkal kevesebbet mutat mint a fájásaim mire már nem bírtam vissza tartani és a kisfiam elindult varással mndennel eggyütt 15 perc volt és 2 nyomás:D:D Elég érdekes esetem volt:)Bocsi hogy hosszura sikeredtem;)szép és könynű szülést
2011. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt igazából semmi jele. 37. héten voltam, persze, hogy nem vettem semmit jelnek. Aznap délután még lesétáltam a kórházba a szülésre felkészítő tanfolyamra, meg vissza. Ez kb.4 km. volt, de jól bírtam. Csak a lábaim fájtak picit, sőt a sok séta után be is dagadtak, de másnak terhessége felétől dagadtak, így nekem ez nem jelentett semmit. Éjfélkor feküdtem le, 2kor ébredtem, hogy vmi folyik belőlem, gondoltam ilyenkor erősebb a folyás, és az.Aztán fájások, előbb 10, majd 7, végül 3órakörül 5percesek... Na akkor gyorsan pakolás, autóba, irány a kórház. 4kor a szülőszobában feküdtem, 5:40re megszületett a pici babám. Könnyű szülést, és nagyon jó egészséget kívánok Nektek!
2011. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A szülés megindulása elött a baba már nem mocorog vagy csak nagyon keveset.Nekem a szülés elött 4nappal már csak napi 4,5 mozgás volt meg is ijedtem de a dokim mondta,hogy ez normális.
2011. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem hajnalban született, előző este ugyanúgy mocorgott, mint máskor!
2011. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végül megszületett ekkor a babád vagy csak később? :)
2011. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!