Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Condyloma és szülés?

Condyloma és szülés?

Figyelt kérdés
8 éve volt condylomám, 5 hétig ecseteltem a szemölcsöket, elmúlt. 2011-ben szültem természetes úton, és most 2015-ben. Olvastam, hogy gégeelváltozást okozhat csecsemőkben, ha szülés alatt fertőződnek. Kérdésem lenne, hogy ha nincsenek rajtam szemölcsök, akkor is megfertőzhettem a babámat (mert a vírus ottmarad a bőr alatt, akkor is, ha éppen nem okoz szemölcsöt)? Mert egyik napról a másikra pár hete rekedt lett, és olvastam, hogy ez is tünet lehet csecsemőknél...
2016. szept. 26. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2015ben szültél, akkor màr nincs csecsemőd...


Igen a vìrust àtadhatod,pont ahogy leìrtad. De ilyen vìrusos időben sokmillió az egyhez hogy pont attól reked be. Én is berekedtem tegnap meg a gyerekek is és sosem volt közöm ilyen vìrusokhoz. Még a herpeszt sem kaptam el sosem.

Vidd el dokihoz,gondolom úgyis mennél vele,hiszen beteg. Kérdezz rà,max megmosolyog. Esetleg tovàbb küld vizsgàlatra.

2016. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!